Ялівець звичайний - Juniperus communis Repanda (висота 15-20см, горщик 2л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
90,00 грн.
Ялівець звичайний - Juniperus communis Repanda (висота 15-20см, горщик 2л) - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Украина
Высота: Среднерослый

Описание

Juniperus communis Repanda - щільний густий хвойний чагарник, висотою не більше 0,5 м і розростається в діаметрі до 2,5 м. Річний приріст близько 10 см в ширину. Бічні пагони широко виступають, рівномірно направлені у всі боки. Хвоя голчаста, коротка, дуже м'яка, густа, темно-зелена з сріблястими смужками на верхній стороні, взимку буріє.

Ялівець звичайний Репанда краще висаджувати на сонячних місцях, допускається невелике затінення. До грунтів невимогливий. Віддає перевагу помірно вологим, супіщаним грунтам з кислою або лужною реакцією. Достатньо зимостійкий. У посушливе літо його необхідно поливати. Ялівці погано переносять сухість повітря, тому бажано регулярно проводити дощування.

Використовується для кам'янистих і вересових садів, рокаріїв, терас, композицій з кущами і багаторічними трав'янистими рослинами, для утворення ялівцевих газонів. Чудово виглядає як грунтопокривна рослина.

Цена: 90,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець звичайний - Juniperus communis Repanda (висота 15-20см, горщик 2л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник