Ялівець звичайний - Juniperus communis Sentinel (висота 60-70см, горщик 5л)

11.11.2016    Саженцы хвойных — Саженцы Можжевельника    Луцк
180,00 грн.
Ялівець звичайний - Juniperus communis Sentinel (висота 60-70см, горщик 5л) - Agrobiz.net
Характеристики
Высота: Среднерослый
Страна производитель: Украина

Описание

Juniperus communis Sentinel - вузькоколоновидний сорт ялівцю. У віці 10 років досягає 1,5 м у висоту. При висоті 3,5 - 4 м діаметр крони не перевищує 0,5 м. Зростає повільно, до 10 см в рік. Гілки прямі щільно притиснуті один до одного і ростуть вгору. Хвоя коротка колюча, сіро-зеленого кольору.

Ялівець звичайний Сентінел краще висаджувати на сонячних місцях, допускається невелике затінення. Може страждати від весняних сонячних опіків. До грунтів невимогливий. Віддає перевагу помірно вологим, супіщаним грунтам з кислою або лужною реакцією. У посушливе літо його необхідно поливати. Ялівці погано переносять сухість повітря, тому бажано регулярно проводити дощування.

Використовується для кам'янистих і вересових садів, рокаріїв, терас, композицій з кущами і багаторічними трав'янистими рослинами.

Цена: 180,00 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Ялівець звичайний - Juniperus communis Sentinel (висота 60-70см, горщик 5л): купить можжевельник можжевельник можжевельник горизонтальный можжевельник обычный можжевельник оптом можжевельник пинга можжевельник средний цена можжевельник