Yara Ліва Тропікоут

14.08.2016    Удобрения — Минеральные удобрения    Киев
18,94 грн.
Yara Ліва Тропікоут - Agrobiz.net
Характеристики
Страна производитель: Норвегия
Форма выпуска: гранулы
Внесение: Осень
Упаковка: мешок

Описание

YaraLiva TROPICOTE (ЯраЛіва Тропікоут) це гранульоване азотнокальцієве добриво.

Кальцій покращує міцність клітинних стінок, що призводить до поліпшення якості, лежкості і піднімає товарну врожайність сільськогосподарських культур. Міцні клітинні стінки допомагають рослинам протистояти хворобам та інфекціям, що переносяться комахами. Поліпшення фізичної структури грунту і оптимального розвитку коренів спостерігаються також за рахунок використання YaraLiva TROPICOTE.

Нітратний азот безпосередньо поглинається рослинами, що призводить до швидкого і передбачуваного відповідного росту. Не летючий, не адсорбується частинками грунту, а є доступним для рослин. Переважне джерело азоту для більшості садових і цінних сільськогосподарських культур. Покращує поглинання рослинами катіонів калію, кальцію і магнію. При нестачі кальцію прявляється гниль на кінчиках квіток в помідорах, опіки країв в салату, внутрішні коричневі плями в картоплі. Поглинання кальцію відбувається пасивно через транспіраційний потік, і дуже важливо, щоб повністю розчинний у воді кальцій був доступний в прикореневій зоні, коли рослини потребують цього найбільше.

Склад:
Азот, загальний (N) - 15,5%
- нітратний (NO3) - 14,4%
- амонійний (NH4) - 1,1%
Кальцiй (Ca) - 18,8% (CaO - 26,3%)

Упаковка:
25 та 600 кг

Країна виробництва:
Норвегія

Цена: 18,94 грн.
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Yara Ліва Тропікоут: yara yara ліва тропікоут минеральные удобрения органические удобрения удобрения хелатные удобрения