YaraVita ZINTRAC 700

05.09.2016    Удобрения — Органо-минеральные удобрения    Херсон
328,00 грн.
YaraVita ZINTRAC 700 - Agrobiz.net
Характеристики
Форма выпуска: Жидкость
Страна производитель: Великобритания
Производитель: Yara
Упаковка: Бутылка

ОписаниеYaraVita ZINTRAC 700 (ЯраВіта Цинтрак 700) це висококонцентроване рідке добриво, що містить 700г/л (40%) цинку та 18 г/л (1,0%) азоту.

Це у 8-10 разів більше цинку, ніж у типових рідких хелатних добривах і у 3-4 рази більше, ніж у рідинах на основі сульфатів чи нітратів. Це означає, що норми внесення нижчі, і як наслідок, зменшені затрати на зберігання та транспортування. Значно простіший у використанні (і містить більше цинку), ніж порошкоподібні продукти, YaraVita ZINTRAC 700 розчиняється і змішується швидко і легко в резервуарі обприскувача без необхідності будь-якого попереднього змішування. YaraVita ZINTRAC 700 швидко поглинається рослиною і має тривалий ефект, що в багатьох ситуаціях потребує менше внесень.

Широко викорстовується в бакових сумішах. YaraVita ZINTRAC 700 можна застосовувати спільно з багатьма агрохімікатами, дозволяючи легко інтегрувати продукт в програми захисту рослин і позбавитися необхідності у проведенні окремих обприскувань, тим самим заощадивши час і гроші.

Відвідайте tankmix.com щоб отримати додаткові відомості.

Склад:

Азот (N) — 18 г/л = 1%

Цинк (Zn) — 700 г/л = 40%

Упаковка:

1 л

Країна виробництва:

Великобританiя


Оставить отзыв
Введите ваше имя
Напишите отзыв