Ярий ячмінь Квенч, Бучач

Последнее редактирование: 18.08.2017.
Ярий ячмінь Квенч - Agrobiz.net
Договорная В наличии

Ярий ячмінь Квенч

Квенч належить до середньостиглої групи, його вегетаційний період становить 86-91 днів. Рослини з напіврозлогим габітусом, низькорослі, їхня висота становить 55-65 см. Вирізняється серед інших сортів підвищеною генетичною стійкістю до посушливих умов вегетаційного періоду і, як наслідок, має властивості стримувати накопичення білку в зерні. Адаптований та рекомендований до вирощування в основних грунтово-кліматичних зонах культивування пивоварного ячменю. Належить до сортів інтенсивного типу, за сприятливих умов здатний сформувати урожай 7-8,5 т/га. Звичайно, для отримання високих та стабільних врожаїв необхідно застосовувати інтенсивну технологію вирощування з обовязковою оцінкою грунтово-кліматичних умов регіону вирощування та біологічних особливостей сорту.

Сорт Квенч має підвищений коефіцієнт кущіння. Завищення норми висіву не збільшує урожайності за рахунок додаткових стебел, а навпаки, негативно впливає на крупність насіння, що у свою чергу призводить до збільшеної кількості втрат під час доведення матеріалу до показників якості пивоварного ячменю. Тому рекомендована норма висіву становить 4 млн схожих зерен на 1 га.

Квенч гарно реагує на ранньовесняне припосівне удобрення, а подовжений вегетаційний період дає можливість у повній мірі засвоїти поживні речовини. Оптимальною для Квенчу є норма удобрення, яка забезпечує достатню продуктивність сорту: N 40-50 P40-50 K40-50. Норму удобрення також слід корегувати в залежності від вибраного попередника, грунтово-кліматиних умов регіону вирощування та вмісту поживних речовин у грунті.

Для захисту від комплексу хвороб насіння та сходів (сажкові хвороби, фузаріозні та гельмінтоспоріозні кореневі гнилі, сітчаста плямистість ячменю, ранні прояви листкостеблових хвороб, пітіум, пліснявіння насіння) рекомендовано протруювання насіння.

Завдяки короткому стеблу сорт стійкий до вилягання, проте підвищені норми доступних форм азоту в умовах вологого року потребують використання регулятора росту у фазі кінець кущіння – початок виходу в трубку. Використання регулятора росту також відіграє позитивну роль в покращенні загального стану рослини та кореневої системи, що в свою чергу призведе до значного покращення фізіологічного стану рослин.

Знання біології сорту, ефективного застосувавння засобів захисту рослин, добрив та інших елементів технології дають змогу у повному обсязі розвинути потенціал сорту та досягти максимальних результатів у агровиробництві.

Форма посева: Яровой
Страна производитель: Украина
Степень созревания: среднеспелый
Репродукция: 1-я репродукция
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует семена ячменя?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Ярий ячмінь Квенч: купити ярий ячмінь, купить семена ярого ячменя оптом, купить семена ячменя, насіння ярого ячменю оптом, насіння ярого ячменю ціна, семена ячменя, семена ячменя ярого, цены на ячмень ярый, ціна ярого ячменю, ярий ячмінь квенч,