Залп, к.е. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: 09.10.2017 .
Залп, к.е. Інсектицид - Agrobiz.net
283,58 грн. /шт В наличии
Інсектицид має контактно­шлункову, трансламінарну, фумігантну, репеллентну дію. Відрізняється швидкою початковою дією і має широкий діапазон активності при винятковій тривалості. Препарат проявляє початковий інсектицидний ефект при контакті, попаданні всередину і у вигляді парів. Властивості Залп має широкий спектр інсектицидної дії, знищує комплекс сисних і гризучих комах, що живуть відкрито, обмежує розвиток рослиноїдних кліщів. При дотриманні регламентів застосування не виявляє фітотоксичності. Сумісний з іншими інсектицидами, акарицидами, фунгіцидами, водні розчини яких мають нейтральну реакцію. Не фітотоксичний для оброблюваних культур при дотриманні регламентів застосування. Токсичний для бджіл. Забороняється обприскування у фазу цвітіння. Застосування до цвітіння не обмежується, оскільки препарат не проникає в нектар та пилок квітів. Інсектицид швидко проникає в кутикулу листків та плодів тому через 2 години після його внесення опади чи сильна роса не знижує ефективність препарату.
Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Об'єм робочого розчину має бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури. Норма витрати робочої рідини Польові культури – 200–400 л/га, сади – 800-­1000 л/га
Високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид широкого спектру дії
Широкий спектр інсектицидної дії.Ефективно знищує резистентні форми шкідників.Діє на різні стадії комах­фітофагів (яйця, личинки, імаго).Яскраво виражена швидка початкова дія та подовжена захисна післядія.Потужна фумігаційна активність, що дозволяє знищувати скритоживучих шкідників.Стійкість до змивання дощем за рахунок інтенсивного проникнення до кутикули.Активний як при високих, так і при низьких температурах, колиінсектициди інших класів менш ефективні.
Страна производитель: Украина
Производитель: Альфа Химгрупп
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Срок применения: в период вегетации
Применение: для плодовых
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Залп, к.е. Інсектицид: залп, інсектициди, к.е. інсектицид, купити залп, ціна залп,