Запчастини до трактора Т-16

31.08.2015    Запчасти для тракторов — Запчасти для трактора Т    Хмельницкий
Запчастини до трактора Т-16 - Agrobiz.net
Цена: Договорная В наличии

Описание

Товариство з обмеженою відповідальністю Украгроспілка пропонує Вам купити запчастини до трактора Т-16. 

Скачати прайс-лист ви можете тут 

Проглянути прайс-лист ви можете тут

Тракторне самохідне шасі Т-16 («шассік») випускався Харківським заводом тракторних самохідних шасі з 1961 по 1967 рік. Розробка Т-16 є результатом модернізації самохідного шасі ДСШ-14, проекти розроблялися в СКБ по тракторних самохідним шасі в м.Харкові. За період випуску було виготовлено майже 600 000 примірників Т-16. І в даний час трактор користується великим попитом у сільських жителів в якості універсальної машини для присадибних і заготівельних робіт.
Самохідне шасі Т-16 мало невеличкий двоциліндровий дизельний двигун потужністю 16 к.с., з незвичайним для тракторів розташуванням ззаду водійського місця, семиступінчасту коробку передач, і до трьох (залежно від комплектації і року випуску) ВОМ (вал відбору потужності - служить для передачі крутного моменту на навісне обладнання). Т-16 має високу прохідність. Робоче місце тракториста - відкрите, без кабіни або навісу.
Спереду на рамі шасі маються місця кріплень для установки різного додаткового обладнання: вантажної платформи-самоскида; навантажувачів різних типів; мотопилки; грейдерного лопати і дорожньої щітки, встановлюваних під рамою, сінокосарки та іншого. Вони приводилися в дію валами відбору потужності. Т-16 спочатку був призначений для роботи в овочівництві з обприскувачами, просапними культиваторами і збиральними машинами, але отримав набагато більше поширення як невеликий развозной вантажівка підвищеної прохідності. Особливо зручні Т-16 був для невеликих сільських будівельних бригад, де міг використовуватися для перевезення будматеріалів, а також для приводу будівельних механізмів: лебідок, зварювальних генераторів, циркулярних пилок. Для Т-16 було розроблено і випускалося велика кількість змінного обладнання: сінокосарка, стогометатель, малогабаритний навантажувач-екскаватор, самопогрузчікі (що забезпечує вантаження сипких і штучних матеріалів у свій кузов), обприскувач, компресорна станція та ін.

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос
Напишите вопрос
Вас интересует запчасти для трактора т?
Это займет менее одной минуты
Варианты поиска Запчастини до трактора Т-16: запчасти на т оптом запчасти т-16 запчастини до трактора т-16 запчастини на трактор т оптом запчастини на трактора т-16 запчастини на трактори т-16 запчастини т-16 купити запасні частини для т-16 купить запасные части для т 16