Зерносушарка подова для промислового застосування, тип RST

06.04.2016    Элеваторы, оборудование для хранения продукции — Зерносушилки    Львов
Договорная
Зерносушарка подова для промислового застосування, тип RST - Agrobiz.net
Характеристики
Производитель: RIELA
Страна производитель: Германия
Применяемые культуры: универсальная
Производительность, т/час: 11 - 50

Описание

Сушарка подова для промислового застосування, тип RST, призначена для сушіння не тільки зернових, кукурудзи, ріпаку, олійних культур, а й для якісного висушування дерев'яних та торф'яних гранул, деревної тріски і стружки, синтетичних пластівців, трав'яних рослин, гранулятів і схожих продуктів.

Сушарка має закритий сушильний канал і перетрушувачі для різного виду сировини. Переміщення матеріалу і частота обертів регулюються для різних сушильних продуктів.

Перфорована підлога, легкий монтаж і оптимальна вентиляція. Сушарка працює на вибір або в порційному, або в проточному режимі.  

 

Області застосування:

- хімічна промисловість;

- сільськогосподарські підприємства (лікарські рослини, приправи, хміль, лісові насіння, овечий гній);

- харчова промисловість (лікарські рослини, приправи, фрукти, овочі). 

Деревні відходи сушаться і використовуються в якості палива для опалювальних котлів, парогенераторів, турбін електростанцій.

При цьому ефективно використовується принцип замкнутого теплового циклу, коли частина енергії від згорання паливних гранул або брикетів йде на сушіння наступної партії деревних відходів.

Велика частина тепла (порядку 70.80%) спрямовується на потреби зовнішніх споживачів або тих об'єктів, частиною яких є генератор або електростанція. 

Істотна перевага обладнання, що пропонує Riela, полягає в рівномірності сушіння сировини, завдяки його постійному перемішуванню. Вологість тріски досягає 10 / -2% для сировини, використовуваного у виробництві гранул, і 12 / - 2% - брикетів. Тепература буружливого сушіння не перевищує 110 ° С, щоб не пошкоджувати лігроін, що міститься в деревині і потрібний для з'єднання матеріалу гранул в єдине ціле.

Найбільш ефективне застосування подібних установок в нашій країні там, де поблизу є джерела відходів деревини, а такі енергоносії, як природний газ, важкодоступні або їх немає взагалі.

Способи доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способи оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Цена: Договорная
В наличии

Задать вопрос
Напишите вопрос
Варианты поиска Зерносушарка подова для промислового застосування, тип RST: зерносушарка подова зерносушарка подова для промислового застосування тип rst зерносушарка ціна купити зерносушарку