Абруста 21, к.с. Фунгіцид

Абруста 21, к.с. Фунгіцид - Agrobiz.net
1 528,73 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Абруста™ забезпечує висококласний захист від комплексу хвороб, таких як види септоріозу, види іржі, борошниста роса на пшениці та ячмені, а також піренофороз, ринхоспоріоз, рамуляріоз та інших плямистостей на ячмені. Абруста™ має профілактичну та лікувальну дію. Абруста™ володіє відмінним фізіологічним ефектом, а саме: сприяє якісному впливу на розвиток кореневої системи та надземної маси, підвищенню фотосинтетичної активності, покращенню засвоєння води та азотних добрив. Абруста™ є високо селективним фунгіцидом до зернових колосових культур. Абруста™ містить дві діючі речовини з різних хімічних класів, що запобігає розвитку резистентності.Механізм дії:Абруста™ має у своєму складі дві діючі речовини — пентіопірад та ципроконазол.Пентіопірад — діюча речовина з інноваційного класу піразол — карбоксамідів (SDHI). Інгібує фермент сукцинатдегідрогіназу (SDH), що призводить до пригнічення клітинного дихання. Пентіопірад порушує електронний транспорт в комплексі II мітохондріальної мембрани. Пентіопірад також позитивно впливає на розвиток рослини:забезпечує фізіологічний ефект;підвищує фотосинтетичну активність; покращує засвоєння азотних добрив;оптимізує використання вологи;покращує стійкість рослини до посушливих погодних умов.Пентіопірад характеризується потужною профілактичною та лікувальною дією, відмінним впливом на розвиток кореневої системи та надземної маси.Як результат — підвищення урожайності рослин навіть за відсутності хворобЦипроконазол — діюча речовина з класу триазолів. Інгібує синтез ергостерину (пригнічення реакції деметилування), порушуючи ріст гіфів та грибниці грибів.Ципроконазол має наступні особливості: забезпечує захисну та відмінну лікувальну дію; сприяє оздоровленню рослин;контролює розширений спектр збудників хвороб; є одним із триазолів з найдовшим періодом захисту; швидко поширюється у рослині.Характеризується довготривалим періодом дії та вираженою лікувальною дією.

рекомендується для захисту озимої та ярої пшениці, а також озимого та ярого ячменю в інтенсивних технологіях вирощування культур.
Новий механізм дії; Довготривалий період захисту (4 тижні і більше); Трансламінарний та системний рух на великі відстані; Проникнення через восковий наліт; Стійкість до змивання опадами через 1 годину після обробки; Захист нового приросту (необроблених листків); Позитивний вплив на розвиток надземної маси; Покращення розвитку кореневої системи; Більш ефективне використання вологи; Краще засвоєння мінеральних та органічних добрив рослиною.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Абруста 21, к.с. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
421,90 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
222,19 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Брунька, 20 мл.
30,50 грн
Брунька, 20 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Спасатель винограда
5,50 грн
Спасатель винограда
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Флутривіт КС
342,95 грн
Флутривіт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв