АдюМакс (ад'ювант-сурфактант, прилипач), Винница

Последнее редактирование: 29.11.2017 . Информация может быть не актуальна
АдюМакс (ад'ювант-сурфактант, прилипач) - Agrobiz.net
750,00 грн. В наличии
0 отзывов

«АдюМакс» – ад’ювант-сурфактант для покращення покриття, утримання та проникнення робочих розчинів на рослинній поверхні, з метою підвищення ефективності дії засобів захисту рослин.

Діюча речовина: трисилоксан + природний полісахарид (органосиліконовий сурфактант).

«АдюМакс» рекомендується застосовувати для підвищення ефективності дії гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, регуляторів росту та мікроелементів на польових, плодових та спеціальних культурах.

Механізм дії: Восковий наліт рослини, покриви шкідників і навіть гриби-патогени мають виражені водовідштовхуючі властивості. Це спричиняє стікання крапель робочого розчину з об’єкту. «АдюМакс» забезпечує щільне зчеплення робочого розчину з об’єктом та зменшує стікання. Діюча речовина препаратів з ад’ювантом проникає у рослину та поширюється на листковій поверхні у 8-16 разів краще, в порівнянні з робочим розчином без ад’юванта. Завдяки маслянистій основі та швидкому прилипанню, «АдюМакс» забезпечує стійкість пестициду до змивання опадами вже за декілька хвилин після обробки, та захищає пестициди від втрат внаслідок випаровування, летючості та розкладу від фотодеградації.

Препарат підвищує ефективність дії продуктів для хімічного та, особливо, біологічного контролю, наприклад, препаратів на основі продуцентів Trichoderma spp., Bacillus spp., Streptomyces spp., Pseudomonas spp. та ін.

При обробці насіння «АдюМакс» сприяє якісному нанесенню препаратів та унеможливлює їх осипання. Також, він сприяє утриманню вологи навколо насінини, в результаті чого відбувається швидше проникнення вологи у насінину та швидше і дружніше проростання.

При застосуванні із ґрунтовими гербіцидами – знижує їх негативний вплив на проросток культури за рахунок утримання гербіциду у верхніх шарах ґрунту та зменшення ступеню промивання.

Препарат дозволяє знизити норми внесення пестицидів до мінімально рекомендованих. Також, дозволяє знизити об’єм робочого розчину на 15-25% та підвищити швидкість оприскувача до 12-15 км/год.

Сумісність: «АдюМакс» сумісний в бакових сумішах із більшістю пестицидів, проте при виникненні сумнівів – провести пробне змішування. Бакову суміш бажано використовувати відразу після приготування.

Норма витрати:

 • використовувати 0,015%-0,02% від об’єму робочого розчину;
 • 50-100 мл препарату/200-250 л води/га, для польових культур;
 • 200-300 мл препарату /600-1000 л води/га, для плодово-ягідних культур;
 • 10 мл препарату /10 л води на 1 т насіння.

Спосіб приготування:

Заповнити 2/3 баку обприскувача водою, додати пестициди (мікродобриво), а потім додати необхідну кількість ад’юванту. Наповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні.

Застереження:

Не обробляти культури, що знаходяться у стані стресу (внаслідок несприятливих погодних умов, проблем живлення, пригнічення після внесення пестицидів, тощо). Не використовувати «АдюМакс» разом з ЗЗР за умов високої температури та інтенсивного сонячного світла.

Заходи безпеки:

Препарат «АдюМакс» не токсичний, безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища.

Термін зберігання: 2 роки з моменту виготовлення.

Страна производитель: Украина
Производитель: Собственное производство
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о АдюМакс (ад'ювант-сурфактант, прилипач)

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: