Каталог товаров

Акація біла. Робінія. Д12.

в наличии
код: 1411651869
54,00 грн.
Купить в один клик
з 91 отзыва, 100% положительных
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
4 Года
Время ответа:
менее суток
Описание товара
Акація біла. Робінія. Д12.

Шановні покупці! Оскільки ми більшу частину робочого часу проводимо на розпліднику, а не біля комп'ютера або паперів, то можливість приймати Ваші замовлення є тільки через корзину. Ваш інтернет магазин самообслуговування. І тому без зарплати менеджера в ціні товару.

(Цей інтернет ресурс в процесі наповнення. Більш повний перелік наших пропозицій дивіться на https://www.miroslav.vn.ua Тут розміщено понад 2300 пропозицій. Щоб купити ще дешевше, приїжджайте на розплідник. Самовивіз від суми замовлення 2500 грн включає 40% знижку.)

Що про неї пишуть: Акація біла (Robinia pseudoacacia L.)
Акація біла
Син.: робінія хибно-акацієвий, горохове дерево, караган, гороховник, парасолька та ін.

Велике дерево, висотою 20-35 метрів. Широко культивується в помірній зоні як декоративна і медоносна рослина. Виявляє деякі лікувальні властивості: жарознижувальну, відхаркувальну, спазмолітичну, проносний, жовчогінний, сечогінний.

Рослина отруйна!
Формула квітки
Формула квітки акації білої: Ч3Л1,2(2)Т(5+4)1П1.
У медицинеВ ароматерапииВ інших областях
Акація біла не є фармакопейним рослиною і вітчизняної офіційною медициною не використовується.

Однак, біла акація знайшла широке застосування в народній медицині, ароматерапії і гомеопатії (при лікуванні хвороб нирок, сечового міхура, сечокам'яної хвороби, як протизапальний, в'яжучий і протиспазматичний засіб).

Сучасна медицина Сходу рекомендує квітки білої акації як жовчогінний, легкий проносний, відхаркувальний і жарознижуючий засіб. Також експериментально доведено сечогінні, гіпотензивні і спазмолітичні властивості препаратів акації (водних витягів, спиртових настоянок, ефірного масла) і можливість їх застосування в лікувальних цілях дещо розширилося, наприклад, при шлунково-кишкових захворюваннях, сечокам'яній хворобі, тромбофлебіті, радикуліті, міозиті, остеохондрозі, ревматизмі, невралгії, кашлі, застуді, грипі.

Протипоказання і побічні дії

Слід знати, що насіння, кора і коріння акації білої отруйні. При недотриманні дозування можливі отруєння, які проявляються загальним нездужанням, нудотою, блювотою, запамороченням, діареєю, болем і печіння в шлунку, сонливістю; гостра серцево-судинна недостатність, галюцинації, смерть настає від різкого падіння артеріального тиску. У подібних випадках необхідно швидке промивання шлунка, призначення адсорбуючих засобів (активоване вугілля) та симптоматичне лікування (збудливі, серцеві та інші засоби) під наглядом лікаря.

Класифікація
Акація біла (лат. Robinia pseudoacacia) – вид роду Акація (лат. Acacia) сімейства Бобові, або Метеликові (Fabaceae, або Papilionaceae). Рід – великий, включає близько 550 видів деревних ландшафтних рослин, більшість (300 видів) з яких широко представлені в Австралії, де у багатьох листя представлені філлодіямі.

Ботанічний опис
Велике дерево 20-25 (35) м заввишки. Крона ажурна, розлога, широко цилліндрічеській. Діаметр стовбура іноді досягає 1 метра. Молоді пагони спочатку злегка опушені, потім голі, від оливково-зелених до блискуче червонувато-коричневих відтінків, у більш дорослих рослин товста растрескивающаяся кора сіро-бурого кольору, з глибокими поздовжніми тріщинами. Коренева система потужна, стрижнева, разветвляющаяся (діаметром 12-15 м). Корені містять багато склеренхимных елементів. Чудовою особливістю коренів є симбіотичні відносини з азотофіксуючими (бульбочковими) бактеріями, які розростаються, утворюючи бульбочки, завдяки яким рослина може добре розвиватися навіть на грунтах бідних азотом. Листки чергові, складні, непарноперисті, з 9-17 овальними або довгастими листочками, з прилистками, видозміненими в колючки. Квітки білі, запашні, двостатеві, зигоморфні, з подвійною оцвітиною в гроновидних суцвіттях, зібраних в загальну мітелку. Чашечка сростнолистная, двогуба. Віночок метеликовий, складається з прапора, чи вітрила, двох крил, чи веселий, і човники, утвореної двома зрослими пелюстками і охоплює тичинки (10, з яких 9 зрослись тичинковими нитками і 1 вільна) і маточка, утворений з одного плодолистика. В основі пелюсток знаходяться нектароносные залозки. Зав'язь верхня. Формула квітки акації білої: Ч3Л1,2(2)Т(5+4)1П1. Плід – біб з короткою плодоніжкою, довгасто-лінійної форми, сплюснутий, двостулковий, многосемянной, коричневий. Цвіте вже в шестирічному віці на початку літа (травень – липень). Плодоносить восени в кінці вересня, нерідко боби акації висять на деревах до кінця зими.

Поширення
Акація біла – ландшафтне рослина африканських саван і австралійських заростей. Походить з Північної Америки, натуралізувалася у багатьох регіонах планети з помірним кліматом. У Росії насіння акації білої вперше були висаджені в 1804 році. У Нікітському ботанічному саду в Криму вона з'явилася в 1813 році. В даний час росте в культурі як декоративна рослина в парках і на бульварах, а також у змішаних і чистих насадженнях, у лісах з клена, дуба, сосни, найбільш часто у низькогірних лісах (до 1350 м над рівнем моря) південного регіону європейської частини. Найбільші площі акації зосереджені в лісостеповій та степовій зонах. Може рости на будь-яких грунтах, але воліє вологі, легкі, родючі (не виносить ущільнення), багаті вапном грунту. Витримує значні засолення. Дуже світлолюбна і посухостійка. Росте досить швидко, особливо до 10 років.

Акація біла – инвазионный вигляд, який змінює характер діяльності місцевої екосистеми, порушуючи цикл азоту в ґрунті. Вона включена в сотню найбільш небезпечних чужорідних видів у флорі Європи. У 2008 році вона відзначена в 41 країні Європи з досліджених 48, причому у 32 успішно виробляє потомство. Інвазійні популяції акації білої відзначені і в південних районах Середньої смуги Росії, де вони перебувають на перших стадіях інвазійного процесу і виявляють прагнення до розширення вторинного ареалу.

Регіони поширення на карті Росії.
Заготівля сировини
З лікувальною метою заготовляють квітки, листя і кору молодих пагонів. Квітки заготовляють на початку цвітіння в напіврозпущеному стані. Сушать у тіні під навісом, у добре провітрюваному приміщенні або в сушарках при температурі 40-50 °С. Кору і листя збирають протягом усього періоду вегетації. Слід мати на увазі, що при заготівлі деревини можуть бути також гострі отруєння, що супроводжуються нездужанням, нудотою, блювотою, головним болем і сонливістю.

Хімічний склад
У квітках і корі акації білої міститься глікозид робінін. У сушених пелюстках на стадії бутона робінін – 3,6%, а в розпустилися квітках 1-1,5%. Крім того, у квітках виявлено бикробин, бикверцитин, а також жирне і ефірне масло, що містить метиловий ефір антранілової кислоти, індол, геліотропін, бензиловий спирт, ліналоол, α-терпінеол, складні ефіри саліцилової кислоти, метилантранілат, вітаміни, мінерали, дубильні речовини, глікозиди, цукру, органічні кислоти. У деревині акації містяться флавоноїди робинетин, дигидроробинетин, фізетин, робтин, робтеин, бутеин, ликвартигенин, таніни; у корі молодих пагонів – дубильні речовини, пектини, слизу, жирні олії, вітамін А і С, а також фітостерини і токсичний протеид робін. В листі знайдено глікозиди індікан і сирингін, вітамін А і С, аскорбінова кислота, флавоноїди (акацетин і його глікозид акациін, апігенін, кверцетин, лютеолін) і дубильні речовини. У плодах виявлено жирну олію (15 %), пектини і слизу.

Фармакологічні властивості
При вивченні фармакологічних властивостей препаратів на основі робінін акації білої виявлено виражене сечогінний і гипоазотемическое дію. Крім того, квітки білої акації виявляють спазмолітичну, гіпотензивну, відхаркувальну, жарознижувальну, кровоспинний, протизапальний, в'яжучий і сечогінний властивості. Масло акації має виражену протиревматичний, інсектицидну, бальзамувальну, збуджує і антисептичну дію. Лікувальні властивості притаманні і акациевому меду, що містить у великій кількості фруктозу.

Застосування в народній медицині
У народній медицині деяких країн квітки акації білої здавна застосовують при лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту, запальних процесах нирок і сечового міхура, нирковокам'яній і сечокам'яної хвороб, тромбофлебіті, радикуліті, міозиті, остеохондрозі, ревматизмі, невралгії, застуді як спазмолітичний, гіпотензивного, протизапальної, діуретичної, відхаркувальний і жарознижуючий засіб. Настоянку квіток акації використовують зовнішньо при ревматизмі. Крім того, квітки акації білої входять до складу лікарських зборів, зокрема сечогінних, а також застосовуються при лікуванні першої стадії гіпертонічної хвороби. Водний настій квіток акації (в суміші з кореневищами пирію) застосовували для лікування гострих і хронічних циститів. Гарячий відвар або спиртову настойку кори молодих гілок акації білої також застосовують при загостренні гастритів, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, підвищеній кислотності шлункового соку, запорі. Німецька народна медицина спиртову настоянку кори молодих гілок акації рекомендує при гіперацидному гастриті. В домашній косметології ефірне масло акації білої застосовується як добавка в креми і лосьйони для догляду за чутливою і сухою шкірою.

Література
1. Артамонов Ст. Робінія // Наука і життя. 1991. № 6. С. 158-160.

2. Виноградова К. Ю. та ін Чорна книга флори Середньої Росії (Чужорідні види рослин) / Відп. ред. Ю. Ю. Дгебуадзе, навч. ред. А. С. Демидов, ГБС РАН ім. Н. Ст. Цицина. М.: ГЕОС. 2009. 494 с.

3. Гринкевич Н.І. та ін. Лікарські рослини: Довідкове посібник. / Під ред. Н.І. Гринкевич – М: Вища школа, 1991. – 398 с.

4. Горшкова Ц. Р. Рід Робінія – Robinia // Флора СРСР. У 30 т. / Гл. ред. акад. Ст. Л. Комарів; Ред. тома Б. К. Шишкін. М.-Л.: Вид-во АН СРСР, 1945. Т. XI. С. 305-310.

5. Губанов, В. А. та ін Robinia pseudoacacia L. – Робінія лжеакация, або Біла акація // Ілюстрований визначник рослин Середньої Росії. У 3 т. М.: Т-во наук. изд. КМК, Ін-т технолог. дослідженнях., 2003. Т. 2. Покритонасінні (дводольні: раздельнолепестние). С. 461.

6. Дудченко Л. Р. та ін Пряно-ароматичні та пряно-смакові рослини: Довідник / Отв. ред. К. М. Ситник. К.: Наукова думка, 1989. 304 с.

7. Ілюстрований визначник рослин Ленінградської області / Під ред. А. Л. Буданцева і Р. П. Яковлєва. М.: КМК, 2006. 339 с.

8. Леснов П. А. Акація несправжня та справжня // Хімія і життя. 1980. № 4. С. 40-41.

9. Мазнєв Н. В. Енциклопедія лікарських рослин. 3-е изд., испр. і доп.. М.: Мартін, 2004. 496 с.

10. Соколов С. Я., Шипчинский Н. Ст. Рід 36. Робінія – Robinia // Дерева і чагарники СРСР. Дикорослі, культивовані та перспективні для інтродукції. / Ред. тому С. Я. Соколов. М.-Л.: Вид-во АН СРСР, 1958. Т. IV. Покритонасінні. Сімейства Бобові – Гранатові. С. 147-156.

читать дальше свернуть
Отзывы
91 отзыва
100% положительных
Сіткова Тетяна Федорівна
29 ноября 2022г. в 07:48
Рослини гарно виглядають, дбайливо упаковані, дуже вдячна.
Мирослав Степанович Гуменюк.
29 ноября 2022г. в 11:38
Нехай стануть окрасою Вашого саду. А сад окрасою України. Дякую за покупку та високу оцінку. Надихає на ще кращі досягнення.
Валентина
28 октября 2022г. в 09:10
Замовленням задоволена. Приємні ціни, гарні рослини, швидка доставка. Дякую за вашу працю. Мирного неба і швидкої перемоги!!!
Мирослав Степанович Гуменюк.
29 ноября 2022г. в 11:40
Дякую за покупку та високу оцінку. Нехай радують довгі роки. А ми працюємо щоб ще щось цікаве виростити на майбутнє.
Оксана
20 октября 2022г. в 18:20
Отримала чудові саджанці. Дякую
Мирослав Степанович Гуменюк.
29 ноября 2022г. в 11:41
Нехай стануть окрасою Вашого саду. Дякую за покупку та високу оцінку. Слава Україні!
Марія
27 сентября 2022г. в 20:18
Щиро дякую за вашу працю! Замовлення отримала швидко. Все є. Миру і перемоги всім нам!!!
Мирослав Степанович Гуменюк.
20 октября 2022г. в 21:29
Дякую за покупку та високу оцінку. Нехай все гарно росте та радує Вас. Слава Україні! Ми обов'язково переможемо!
Людмила
27 сентября 2022г. в 07:56
Надійний продавець, гарний товар. Швидка відправка. Неочікувана приємність: окрім замовлених рослин отримала рослини ще й у подарунок.
Мирослав Степанович Гуменюк.
27 сентября 2022г. в 20:22
Нехай стануть окрасою Вашого саду. Дякую за покупку та високу оцінку.
Юлія
22 сентября 2022г. в 14:03
Дуже сподобалося, буду замовляти ще. Відправка відбулася швидко. Рослини всі в гарному вигляді. Сподобалася і фінансова сторона питання.
Мирослав
27 сентября 2022г. в 09:07
Нехай ятануть окрасою Вашого саду. Дяку за покупку та високу оцінку.
Наталія
05 сентября 2022г. в 11:20
Лотерея. Деякі рослини прийшли нормальні, а деякі — просто треш. На фото нижче жимолость аврора ( повністю мертва) і ожина (хвора рослина). Ну а сумахи приїхали з обрубаними верхами стовбурів. Надіслала фото рослин «добросовісному» продавцеві після отримання, але «добросовісним» продавцям напевно не до таких повідомлень, бо відповіді так і не надійшло.
Мирослав Степанович Гуменюк.
06 сентября 2022г. в 07:33
Ви, "кваліфікований" садовод, Садіть й весною побачите що живе а що мертве. А краще не садіть. А ходіть за красою в ботсад а зв їжею в гастроном... УГУ!
Валентина
12 августа 2022г. в 09:27
Двічі замовляла і двічі залишалась задоволеною. Обслуговувавання, увага, ціни, якість матеріалу і навіть пакування. Вчора отримала друге замовлення, а вже сьогодні є бажання повернутись за третьою покупкою))) Дякую!
Мирослав Степанович Гуменюк.
05 сентября 2022г. в 11:33
Нехай з нашими рослинками Ваш сад стає красивіщим й красивіщим. В гарних садах буде гарною й наша Україна. Дякую за покупку та високу оцінку. Слава Україні!
Аліна
06 августа 2022г. в 20:50
В рослин гарна коренева система, рекомендую. Дякую Богу і вам.
Мирослав Степанович Гуменюк.
12 августа 2022г. в 09:47
Нехай Ваш сад стане ще кращим з ними. Дякую за покупку та високу оцінку. Слава Україні!
Мар‘яна
31 июля 2022г. в 13:28
Дякую за саджанці деревію птарника.Отримала замовлення швидко і не дорого.
Мирослав Степанович Гуменюк.
07 августа 2022г. в 19:44
Дякую за покупку й високу оцінку. Нехай гарно ростуть!
Тетяна
02 июля 2022г. в 12:46
Після перегляду одного з відео, не змогла втриматись від пошуку певного сорту троянди. Знайшовши її, замовила, попри здоровий глузд , у червневу спеку, додавши ще і модрину. Дуже швидко отримала замовлення (троянди в контейнері 0.5 л - дуже маленькі з гарним корінням, посадила у напівтінь для дорощування) і модрину, розміри і живий вигляд якої мене дуже приємно вразили (перевалила в більший контейнер і залишила у напівтіні). Випадок покупки, коли результат перевершив очікування, за що дуже вдячна.
Мирослав Степанович Гуменюк.
11 августа 2022г. в 13:45
Дякую за пакупку та високу оцінку. Радий що наші внутрішні стандарти Вам пасують. Нехай все росте та гарно виглядає в Вашому саду. Слава Україні!
Vadym
02 июня 2022г. в 20:54
Замовляв вже не перший раз.
Не зважаючи на воєнний стан, замовлення отримав в майже повному обсязі,
В обумовлений термін і згідно опису.
Були деякі питання, зумовленні воєнною ситуацією, але все вирішили культурним спілкуванням.
Ті хто працює, допомагають Україні так само, як ті хто боронить нашу Неньку від загарбників.
Рекомендую до співпраці.
Дякую, Мирославу!!
Наталія
29 мая 2022г. в 08:28
Здорові рослини. Доступні ціни. Хороша комунікація.
Виктор Антипа
28 мая 2022г. в 10:16
Добрый день , покупал саженцы пираканты (24 шт) , получил,посадил ,все прижилось .С благодарностью , Виктор
Оксана Сотникова
27 мая 2022г. в 10:58
Купую вже другий раз. Всі рослини крепкі. Навіть маленький всі добре вкорінилися і перезимували. Це дуже гарна можливість за таку невелику ціну купити багато різноманітних рослин
Наталія
27 мая 2022г. в 10:20
Молодці. Рослини прекрасні. Ціни доступні.
Олена Дмитрук
12 мая 2022г. в 11:36
Замовляла багаторічники вперше і дуже задоволена. Гарні рослинки за демократичною ціною. Дякую і.
шунин геннадий анатольевич
27 декабря 2021г. в 07:08
Саженцы отличные ,цена хорошая. Дякую
шунин геннадий анатольевич
26 декабря 2021г. в 09:23
Закалал первый раз персики.Качество хорошее,дошли целые.Дякую
шунин геннадий анатольевич
26 декабря 2021г. в 09:02
Заказал первый раз саженцы персиков. Дошли целые,корни хорошие.Все отлично.Как говорят весна прийдет,сажать будем.
Мирослав
27 декабря 2021г. в 10:10
Дякую за покупку та оцінку. Хай буде Вам в користь та насолоду!
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Предоплата
Условие поставки 100 % предоплата.

Варианты доставки

Самовывоз
Начиная с суммы заказа 2500 грн при самовывозе 40% скидка.

Новая Почта

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 1288940770
60,00 грн.
в наличии
код: 1279980964
60,00 грн.
в наличии
1 000,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти