Акіра, к.с. Фунгіцид

Акіра, к.с. Фунгіцид - Agrobiz.net
282,53 грн /шт В наличии
Задать вопрос
АКІРА є контактним фунгіцидом широкого спектру дії і призначений для захисту яблуні від парші (Venturia enaequalis), сірої гнилі плодів, крім того, АКІРА® блокує зараження гнилями під час цвітіння (Stemphylium, Alternaria, тощо). Також завдяки спеціальній формуляції проявляє побічну дію на борошнисту росу (Podosphaera leucotricha Salm). Може використовуватися для захисту винограду від мілдью (Plasmopara viticola), чорної плямистості (Phomopsis viticola Sacc), інфекційного всихання (Sphaeropsis malorum Berk., Eutypa armeniaceae Hansfet Carter), сірої (Botrytis cinerea Pers.) та білої гнилі (Sclerotinia sclerotiorum).Препарат застосовується для профілактики захворювань, а також як ефективний лікувальний засіб на початковій стадії інфікування.Дія фунгіциду АКІРА базується на різних функціональних порушеннях життєдіяльності патогенів, що призводить до їхньої загибелі і виключає імовірність виникнення резистентності до препарату.
Для попередження ураження яблуні паршею першу обробку препаратом АКІРА® проводять, як правило, у фазу «зеленого конусу». АКІРА® починає діяти одразу після обробки, із захисним періодом до двох тижнів залежно від погодних умов, наступні обробки фунгіцидом АКІРА® проводять з інтервалом 7-14 днів чергуючи їх з іншими фунгіцидами.За необхідності АКІРА® може застосовуватися в період цвітіння без ризику для комах запилювачів і контролювати одночасно комплекс хвороб – паршу, плодові гнилі (моніліоз, степфіліум) та борошнисту росу. За умови сильного ураження борошнистою росою необхідно застосовувати бакову суміш із системним фунгіцидом ТОПСІН®-М.Завдяки спеціальній формуляції, що містить всі необхідні прилипачі, при застосуванні фунгіциду АКІРА® навіть у екстремальних погодних умовах, немає необхідності додавати у суміш додаткові ад’юванти. В системі захисту садів препарат може застосовуватися як в чистому вигляді, так і в суміші із іншими пестицидами.
Нові можливості для комплексного захисту саду
препарат має як профілактичну, так і лікувальну дію;контролює комплекс хвороб в саду (парша, плодові гнилі, має побічну дію на борошнисту росу);препарат може застосовуватися в період цвітіння;препарат стійкий до виникнення резистентності;безпечний для бджіл, птахів та корисної ентомофауни;на 40% зменшено пестицидне навантаження на сад (в розрахунку по діючій речовині);за рахунок нової формуляції та наявності рослинної олії покращено покриття поверхні листа;покращена розчинність препарату та сумісність із більшістю пестицидів;відсутність фітотоксичності
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Акіра, к.с. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
421,90 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
222,19 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Брунька, 20 мл.
30,50 грн
Брунька, 20 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Спасатель винограда
5,50 грн
Спасатель винограда
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Флутривіт КС
342,95 грн
Флутривіт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв