АКМ, 1л. Регулятор росту рослин антиоксидантної дії., Тернополь

Последнее редактирование: 09.09.2017 . Информация может быть не актуальна
АКМ, 1л. Регулятор росту рослин антиоксидантної дії. - Agrobiz.net
198,66 грн. /шт В наличии
0 отзывов

«АКМ -напівсинтетичний плівкоутворювальний регулятор росту рослин антиоксидантної дії.

 

Призначення:

 

1) передпосівна обробка насіння: зернових і зернобобових культур, цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи, гречки, проса, овочевих, баштанних та ін. культур.

2) обробка по вегетації спільно з пестицидами: зернові - фаза виходу в трубку, ріпак - фаза бутонізації, соняшник - 4 - 5 листочків, бобові - початок бутонізації, овочі - фаза 4-5 справжніх листочки, хміль - початок бутонізації.

 

«АКМ» - містить:

 

 

Різке загострення екологічної ситуація у світі в результаті антропогенного впливу, глобального потепління, нестабільності клімату вимагає нових технологічних підходів для вирішення проблеми адаптації рослин до цих негативних факторів. Тому актуальною проблемою є створення нових препаратів - адаптогенів, здатних підвищувати врожайність культур і якість продукції, зменшувати енерговитрати на її виробництво, які мають антиоксидантну дію.

 

Покращення адаптивних можливостей рослини сприяє оздоровленню, підтримці рівня врожайності при стресових впливах навколишнього середовища. Тих антиоксидантів, які знаходяться в клітці недостатньо для усунення стресу, тому введення додаткової кількості екзогенних антиоксидантів сприяє підвищенню адаптивних можливостей рослинної клітини.

 

Антиоксидантами називають речовини, які взаємодіють з вільними радикалами і тим самим обривають ланцюгові реакції,  гальмують окислення ліпідів і запобігають появі токсичних продуктів.

 

Що б уникнути вище перелічених проблем,  фірмою «Імпторгсервіс» спільно з кафедрою хімії Таврійського агротехнічного університету, м. Мелітополь, був розроблений напівсинтетичний плівкоутворювальний регулятор росту рослин, адаптоген з антиоксидантною дією «АКМ», який забезпечує підвищення польової схожості насіння, стійкість рослин до температурних стресів, продуктивності , врожайності та якості продукції.

 

Дістінол - малотоксичний комплексний препарат, що відноситься до групи сірковмісних антиоксидантів фенольного типу. Він стабілізує процеси перекисного окислення ліпідів шляхом стимулювання активності антиоксидантних ферментів і захисту основних клітинних атиоксидантів. Тобто модифікуючий ефект дістінола полягає в екзогенної індукції природної системи антиоксидантного захисту організму.

 

Використання «АКМ» в сучасні агротехнології при передпосівній обробці насіння та обробці по вегетації сприяє підвищенню продуктивності сільськогосподарських культур на 15-30 %%, покращенню якості продукції (збільшенні вмісту білку і клейковини в зерні пшениці, олії в насінні соняшнику, ріпаку та сої, цукру в коренеплодах).

 

Особливо актуальне застосування даного препарату в зонах ризикованого землеробства. Так як виникає необхідність стимуляції проростання насіння та підвищення потенційних можливостей опору рослин до несприятливих агрокліматичних умов.

Адаптація рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища, в тому числі до низьких температур в значній мірі залежить від ефективності функціонування антиоксидантної системи контролюючої в клітинах рівень активних форм кисню.

Одна з основних проблем землеробства полягає в тому, що посіяне насіння не завжди здатне найкращим чином реалізувати генетичний потенціал продуктивності та врожайності сортів сільськогосподарських культур.

 

При тривалому зберіганні або неправильному зберіганні насіння відбуваються процеси старіння, а також різні інфекції, потрапляючи через мікротравми, призводять до зниження і втрати схожості, зниження продуктивності дорослих рослин. У механізмі старіння насіння провідна роль відводиться вільнорадикальному окисленню різних клітинних структур.

 

Для його уповільнення і використовують «АКМ».

 

Передпосівна обробка насіння соняшнику та сої препаратом «АКМ» стимулює процеси післязбирального  дозрівання насіння і сприяє зменшенню в вирощеному насінні вміст вільних жирних кислот, стабілізує процеси окислення. Після тривалого зберігання зерно, вирощене із застосуванням «АКМ» для протруювання відрізняється тим, що в ньому зберігаються краще каротиноїди, вітамін Е і особливо фосфоліпіди. Таке зерно зберігається довше і без втрати основних поживних речовин.

 

Передпосівна обробка насіння «АКМ» підвищує польову схожість в середньому на 15-32%, продуктивну кущистість до 36%, масу 1000 зерен на 14%,

 

Підвищує врожайність в середньому на 2-4 ц / га, зберігає якість і біологічну цінність масла, підвищує вміст клейковини до 2%, білка на 0,7%. В цілому, підвищує рівень, рентабельності на 12,8-16,1 %.

 

«АКМ» при передпосівній обробці насіння виконує функцію неспецифічного індуктора захисних функцій рослин, що призводить до підвищення їх стійкості до хвороб.

Спільне застосування АКМ з 50% нормою протруйника забезпечує захист від фітопатогенів на рівні повної норми.

 

Антиоксидантний ефект даного препарату проявляється насамперед, у захисті від переокислення основних тканинних біооксидантів. Він уповільнює руйнування цих біооксидантів в умовах низькотемпературного стресу, що позитивно впливає на виживаність проростків, попереджає зниження активності ферментів антиоксидантного захисту.

 

Застосування препарату «АКМ» по вегетації сприяє підвищенню стійкості рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища;

 

- підсилює фотосинтетичну активність рослин, допомагаючи подолати затримки в розвитку;

- дозволяє рослині ефективніше використовувати власні гормони, які прискорюють вироблення рослинами гормонів росту;

- зміцнює стінки клітин рослини, підвищує при цьому природні бар’єри на шляху хвороб;

- підвищує ефективність застосування ЗЗР, дозволяючи знизити їх норми витрати;

 

Рослини накопичують більше вітамінів, токоферолів та ін. необхідних корисних речовин, а нітратів відповідно менше. За рахунок цього продукція виходить більш екологічно чистою.

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

 

При температурі від мінус 40 ° С до плюс 40 ° С

 

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

 

Три роки з дня виготовлення в нерозкритій заводській упаковці.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

 

Перед протравленням насіннєвий матеріал повинен бути ретельно відчищений, і відкалібрований. Робочий розчин готується безпосередньо перед протравленням або обприскуванням.

 

Робочий розчин №1 на 1т насіння. норма робочого розчину становить 10л на 1 тонну:

-  в ємність протруювальної машини залити 8л води;

- додати протруйник (50% від рекомендованої норми);

- додати 200 мл. препарату «АКМ»;

- перемішати з додаванням води до об’єму рідини в 10л.

Розчин готовий до застосування!

 

Робочий розчин №2 на 1га. норма робочого розчину становить 300л на гектар:

- в ємність обприскувача залити 50л води;

- додати гербіцид або фунгіцид (80% від рекомендованої норми);

- додати 500 мл препарату «АКМ»;

- перемішати з додаванням води до об’єму рідини в 300л.

Розчин готовий до застосування!

 

ВСі РОБОЧІ РОЗЧИНИ ВИКОРИСТОВУВАТИ В

ПРОТЯГОМ ДОБИ.

 

РОБОЧИЙ РОЗЧИН №2 застосовується при температурі від +10 до + 25ºС

 

РОЗЧИН стійкий до вимивання ДОЩЕМ

 

СУМІСНІСТЬ

 

З усіма зареєстрованими в Україні агрохімікатами, бактеріальними препаратами, мікроелементами, пестицидами, крім лужних.

 

УПАКОВКА

 

Каністри ємністю 1 і 5 л.

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о АКМ, 1л. Регулятор росту рослин антиоксидантної дії.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует стимуляторы роста растений?
Это займет менее одной минуты