Альфа-Стандарт, к.е. Фунгіцид

Альфа-Стандарт, к.е. Фунгіцид - Agrobiz.net
267,14 грн /шт В наличии
Задать вопрос
АЛЬФА­СТАНДАРТ – універсальний системний фунгіцид захисної та кура­ тивної дії. Адсорбується через корені та зелене листя і транслокується по рослині. Захищає від інфекцій, які знаходяться всередині, а також на по­ верхні рослини. Фунгітоксична дія полягає в гальмуванні процесів ділення хвороботворних клітин. Властивості АЛЬФА­СТАНДАРТ належить до найефективніших препаратів проти збуд­ ників хвороб цукрових буряків: церкоспорозу та борошнистої роси. Ха­ рактеризується швидкою початковою дією і тривалим захисним періодом. Фунгіцид швидко проникає в рослину і перерозподіляється у ній, пере­ шкоджаючи зараженню інфекцією всередині і зовні. Препарат добре пе­ реноситься рослинами незалежно від стадії розвитку культури. Підвищує життєздатність рослин, проявляє профілактичну і превентивну дії, пригні­ чуючи захворювання в ранній фазі.
АЛЬФА­СТАНДАРТ захищає від хвороб профілактично або за появи пер­ших ознак. Щоб запобігти виникненню резистентності, рекомендується ро­тація з фунгіцидами різноманітних механізмів дії, якщо знадобиться про­вести багаторазові обробки протягом одного вегетаційного періоду. АЛЬФА­ СТАНДАРТ не справляє токсичної дії на бджіл і має лише слабкий токсичний < вплив на риб.Не можна допускати потрапляння препарату і залишків його робочого розчину, а також його порожньої тари до водоймищ. Препарат слід застосовувати в період вегетації при появі ознак хвороби. Необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульо­ване обладнання.
Системний фунгіцид захисної та куративної дії
Високоефективний захист проти широкого спектру хвороб. Відмінний контроль грибкових захворювань в різних кліматичних умовах. Має профілактичну та лікувальну дію, зупиняючи захворювання в ранній фазі. Висока біологічна ефективність. Простий в застосуванні. Має подовжений період захисної дії. Має швидку стоп-дію. Ефективний при одноразовому застосуванні. Відсутність фітотоксичності (добре переноситься рослинами незалежно від стадії розвитку культури). Високоекономічний - збільшення врожаю багаторазово окуповує витрати на обробку.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Альфа-Стандарт, к.е. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
421,90 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
222,19 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Брунька, 20 мл.
30,50 грн
Брунька, 20 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Спасатель винограда
5,50 грн
Спасатель винограда
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Флутривіт КС
342,95 грн
Флутривіт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв