Каталог товаров

Амортизатор легкового причепа масляний Delрfi Польща

в наличии
код: АD21
274,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Причіп Фермер пропонує якісні комплектуючі до автомобільних причепів. Наявний великий асортимент. Купуйте в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.амортизатори на легкові причепи купити

Амортизатор для легкового причіпу

 

Якість відмінна.

Виробництво: Delрfi, Польща

Втулки в комплекті не йдуть.

Амортизатори від Delрfi призначені для використання у суворих дорожніх умовах України та країн СНД. Для цього ми перейшли на використання високоякісних імпортних комплектуючих та передових технологій у виробництві продукції. Завдяки цьому нам вдалося досягти значного збільшення експлуатаційних характеристик та ресурсу кожного виробу.

Детальна характеристика амортизатору для причепу:

Застосування: всі типи легкових причепів. 

Довжина: У закритому 340 мм. У розкритому 540 мм.

Також перегляньте інші розділи нашого каталогу: легкові причепи, тенти з ПВХ, протитуманні фари, світлотехніка.

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Польша
Состояние
Новые
Тип прицепа
Прицеп
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: HOM-AL
203,00 грн.
в наличии
код: 1191985655
96,00 грн.
в наличии
код: 401
30,00 грн.
в наличии
код: УП-101
15,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти