Антал, т.к.с. Протруйник

Антал, т.к.с. Протруйник - Agrobiz.net
1 222,20 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Тіабендазол — діюча речовина системної дії (група бензимідозоли), яка зупиняє процеси поділу клітин патогену. Добре діє проти збудників сажкових хвороб, а також проти кореневих гнилей (гельмінтоспоріозної та фузаріозної). За рахунок переміщення в молоді органи проростка захищає культуру від хвороб вегетативних органів на перших етапах росту та розвитку рослин.Імазаліл — діюча речовин системної дії (група похідні імідазолу). Знищує гельмінтоспоріозну та фузаріозну кореневі гнилі; має довгострокову дію проти аерогенної інфекції, такої як борошниста роса (на ранніх етапах прояву) та інші.Тебуконазол — діюча речовина системної дії (група тріазоли). За рахунок порушення процесів синтезу ергостеролів в мембранах клітин патогену ефективно знищує сажкові хвороби, захищає молоді рослини від гельмінтоспоріозної та фузаріозної кореневої гнилі, а також від септоріозу на перших етапах росту та розвитку культури. Має рістрегулюючу дію.
Препарат АНТАЛ® не може компенсувати низьку якість посівного матеріалу, тому для протруєння треба використовувати високоякісний посівний матеріал, що відповідає наступним вимогам:відсутність сторонніх домішок — пилу, насіння бур’янів, битого та травмованого насіння, вегетативної рештки рослин тощо;висока схожість та енергія проростання насіння;вологість насіння повинна бути стандартною (14 %) або на 1–2 % нижче за стандартну.Обробку насіння проводять за 1–2 тижні або безпосередньо перед сівбою.Для протруєння треба використовувати автоматизовані протруювальні машини типу МОБІТОКС. Невелика норма витрати препарату (0,3–0,4 л/т) вимагає доброго регулювання протруювальної машини, яке здатне забезпечити повне та рівномірне покриття насіння робочим розчином препарату.Приготування робочого розчину. Робочий розчин готують безпосередньо перед обробкою насіння. Для приготування робочого розчину необхідно:Ретельно перемішати препарат в каністрі.В ємкості для приготування робочого розчину (як правило, об’ємом 10 л з розрахунку на 1 т насіння) розчиняють 0,3–0,5 л препарату в 9,7–9,5 л води відповідно.Перемішують розчин протягом 3–5 хвилин для одержання однорідної суспензії.У процесі обробки насіння слід ретельно контролювати кількість насіння, яке проходить через протруювальну камеру, та кількість робочого розчину, що витрачається для обробки.
Препарат системної дії для обробки насіння зернових культур, що забезпечує надійний захист культури на початкових етапах росту та розвитку культури.
Забезпечує надійний захист насіння та молодих рослин від насіннєвої, ґрунтової та аерогенної інфекції.Підвищує схожість насіння за рахунок знищення інфекції.Сприяє дружнім сходам та доброму кущенню рослин.Стимулює розвиток кореневої системи, що краще впливає на перезимівлю та розвиток культурних рослин.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Антал, т.к.с. Протруйник

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Фунгицидный протравитель Тебузан Ультра
252,97 грн
Фунгицидный протравитель Тебузан Ультра
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Фунгицидный протравитель Рекорд
428,21 грн
Фунгицидный протравитель Рекорд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Фунгицидный протравитель Рекорд Квадро
1 227,96 грн
Фунгицидный протравитель Рекорд Квадро
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Эместо Квантум 150 мл
525,00 грн
Эместо Квантум 150 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Престиж 29% т.к.с. 60 мл
106,40 грн
Престиж 29% т.к.с. 60 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Престиж 500 мл
741,00 грн
Престиж 500 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Канонір Ультра ТК
1 036,22 грн
Канонір Ультра ТК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Армада ТС
635,93 грн
Армада ТС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Триназон КС
348,48 грн
Триназон КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв