АНТИСТРЕС, 0,68 кг. Плівкоутворювальний регулятор росту рослин., Тернополь

Последнее редактирование: 09.09.2017 . Информация может быть не актуальна
АНТИСТРЕС, 0,68 кг. Плівкоутворювальний регулятор росту рослин. - Agrobiz.net
120,30 грн. /шт В наличии
0 отзывов

«АНТИСТРЕС» плівкоутворювальний регулятор росту рослин з підвищеною кріо-, ФУНГІПРОТЕКТОРНОЮ І адаптогенною дією.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ:

 

передпосівна обробка насіння озимої та ярої пшениці, ячменю, цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи, гречки, проса, овочевих, баштанних та ін. культур;

позакореневе підживлення вегетуючих рослин.

Великої шкоди сільському господарству завдають різного роду кліматичні стреси (заморозки, атмосферна і грунтова посухи). Втрати при цьому обчислюються млрд. грн.

Для вирішення цієї проблеми був розроблений ефективний і в той же  час недорогий, екологічно чистий препарат «Антистрес».

Препарат швидко проникає в клітину рослини і забезпечує повне надходження поживних речовин, що містяться в препараті. Потрапивши в клітку, вони включаються в фізіологічні процеси, що  відбуваються в ній, підвищуючи тим самим активність ферментів, активізуючи процеси дихання, синтез білків і вуглеводів, активують процеси формування площі листкового апарату, збільшуючи продуктивність фотосинтезу.

Для отримання стабільних врожаїв необхідно підвищити адаптивні можливості рослин до екстремальних умов, які можуть створюватися і кліматичними чинниками. Цього можна досягти шляхом використання фізіологічно активних речовин. Вони створюють навколо  насіння, яке проростає певне біохімічне середовище, і  є стимуляторами і регуляторами росту, підвищують стійкість проростання насіння і сходів до хвороб, несприятливих умов середовища.

Позакоренева обробка рослин підвищує опірність рослин до несприятливих впливів зовнішнього середовища, забезпечуючи адаптацію до мінливих екологічних умов, так як  має стрес-корректорну дію до кінця вегетаційного періоду.

 

ФАЗИ ЗАСТОСУВАННЯ:

 

- Восени за 2 - 3 тижні до настання заморозків: озима пшениця, озимий ячмінь - в фазу кущіння; озимий ріпак - в фазу 4 - 6 справжніх листочків;

- Навесні: озима та яра пшениці, ячмінь - в фазу кущіння, кукурудза - в фазу 5-7 листочків, соняшник - в фазу 6-8 листочків, ріпак - в фазу 6-8 справжніх листочків.

Правильне і своєчасне застосування бакової суміші гарантує підвищення морозо  та посухостійкості рослин на 25% -30%. Зберігає пролонговану дію на весь період вегетації.

 

ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ ТА ЇХ ВЛАСТИВОСТІ

 

«Марс-EL» - полімерний препарат, що містить у своєму складі гумінові кислоти і гриб Ендофіт. Полімерна плівка, що утворюється при обробці насіння, володіє цілим рядом позитивних якостей: вона міцна, повітропроникна, не пошкоджується при механічному впливі, тим самим зберігає інші компоненти, нанесені на поверхню насіння, листя рослин, забезпечуючи високий ККД використання поживних і біологічно активних речовин, що дає можливість повною мірою реалізувати генетичний потенціал рослин.

Вона зберігає насіння, посіяні при несприятливих умовах (відсутність вологи), до моменту сумарного впливу на них позитивних температур і достатньої кількості вологи. Підвищує еластичність мембран, забезпечує рівномірність нанесення робочої суміші на насіння.

До складу препарату входять продукти метаболізму сімбіонтного  гриба ендофітів: ауксини, цитокініни, гібереліни, ненасичені жирні кислоти, вітаміни (переважно групи В), амінокислоти, ферменти, ліпіди, фітолексіни, лігменти та ін. Фізіологічно активні речовини, які, в першу чергу, стимулюють розвиток кореневої системи, а надалі забезпечують збалансоване харчування сільгоспкультур.

 

Диметилсульфоксид (ДМСО) - один з відомих розчинників - кріопротекторів, стимулює активність ферментів антиоксидантного захисту, який може знижуватися за рахунок впливу на рослину несприятливих факторів. А також уповільнює руйнування біооксидантів в умовах низькотемпературного стресу, сприяє стійкості рослин до низького температурного впливу.

Природний бар’єр (мембрани) першим піддається дії стресових факторів. ДМСО, будучи прекрасним антиоксидантом, значно збільшує гнучкість і еластичність мембран, тим самим сприяє проходженню речовин через плазмолемму, робить її стійкою до негативного впливу стресових факторів.

 

Гліцерин - кріопротектор, температура замерзання мінус 300 ° С

Об’єднана суміш гліцерину, поліетіленгліколей і ДМСО легко включається в реакцію вуглецевого синтезу, при розпаді жирів в період осіннього загартовування. Але оскільки насіння злаків містять мало жиру і багато крохмалю, то крім цього гліцерин йде на утворення жиру з жирних кислот, що утворюються при гідролізі крохмалю. Застосування зазначених речовин призводить до суттєвих змін у метаболізмі рослин на тривалий час. Що в кінцевому підсумку призводить до значного підвищення морозостійкості, посухостійкості, врожайності та якості продукції.

 

Фосфор (Р2О5 не менше 50%), - входить до складу рослинних білків, нуклеїнових кислот (РНК + ДНК) і носіїв енергії АТФ, грає велику роль у регулюванні водного режиму рослинних клітин. Прискорює розвиток рослин, покращує якість продукції.

Найбільша ефективність фосфатів у порівнянні з іншими елементами живлення наголошується в степовій зоні і в посушливий період. Оптимальне фосфорне живлення стимулює розвиток кореневої системи: вона сильніша галузиться і глибше проникає в грунт. А це, в свою чергу, сприяє покращенню постачання рослин поживними елементами і вологою, що особливо важливо в посушливі роки.

При позакореневого підживлення рідкими добривами, що містять фосфор, помітно прискорюється пересування його в інші органи. Забезпечується нормальне фосфорне живлення.

 

Калій (К2О не менше 34%) - основний складовий елемент живлення, що підвищує врожайність. Він позитивно впливає на стійкість рослин до посухи, до грибкових захворювань, дозволяє рослинам економічніше і продуктивніше використовувати воду, бере участь у вуглеводному і білковому обміні, у діяльності ферментів. Гарне калійне харчування покращує  якість продукції (збільшує вміст вуглеводів - цукру, крохмалю, жиру)

Зрештою завдання препарату полягає в тому, що б до початку заморозків в рослині накопичилося максимальну кількість цукрів, спровокувати процес  ущільнення, підвищити міцність і еластичність стінок клітин

Розчинні складові цукру, особливо сахароза, глюкоза і фруктоза відіграють центральну роль у структурі та метаболізмі як окремих клітин, так і цілого рослинного організму.

До складу препарату входять також гумінові кислоти. Вони є хорошим стимулятором, акумулятором енергії і джерелом поживних речовин, містять більше 20 мікроелементів.

 

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

 

всі складові препарату підсилюють дію кожного, що значно покращує його роботу;

за рахунок підвищення вмісту в рослині моноцукрів (на 15-20%), в міжклітинному просторі в’яжеться вода і сік, а це перешкоджає утворенню льоду в клітині (рослина легше переносить заморозки);

мембрани стають еластичними, краще проходить регулювання водообміну (рослина легше переносить посуху);

підвищується імунна система рослин, рослини стають стійкішими до захворювань;

збільшується продуктивність рослин, приріст врожаю становить 2,5-4,0 ц / га;

 

 

ПРЕПАРАТИВНА  ФОРМА:

 

Пастоподібна маса, темно - коричневого кольору.

Добре розчиняється у холодній воді

 

НОРМА ВИТРАТ:

 

при протравленні насіння 0,34 кг + 0,2 л «Марс EL» або 0,68 кг на 1 т;

1,7 кг на 1га по вегетації.

 

Робочий розчин №1 на 1т :

-           в ємність протруювальної машини влити 5 л води;

-           додати необхідну кількість протруйника (50% норми)

-           додати 0,34 кг препарату + 0,2 л препарату «Марс-EL;

-           ретельно перемішати;

-           додати води до повного об’єму;

-           норма витрати робочого розчину 10 л / т.

 

Робочий розчин №2 на 1т:

-           в ємність протруювальної  машини влити 5 л води;

-           додати необхідну кількість протруйника (50% норми)

-           додати 0,68 кг препарату;

-           ретельно перемішати;

-           додати води до повного об’єму;

-           норма витрати робочого розчину 10 л / т.

 Робочий розчин №3 на 1га:

-           в ємність обприскувача, влити 100 л води;

-           додати препарату 1,7 кг;

-           додати води до повного об’єму;

-           норма витрати робочого розчину 100-300 л / га.

 

СУМІСНІСТЬ:

 

Препарат сумісний з більшістю пестицидів та рідкими мінеральними добривами, але в кожному конкретному випадку слід перевіряти на сумісність.

 

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

 

При використанні препарату «АНТИСТРЕС» досить дотримуватися звичайних заходів безпеки.

 

ЗБЕРІГАННЯ

 

Препарат необхідно зберігати в складських приміщеннях призначених для зберігання пестицидів і агрохімікатів, в герметично закритій без пошкоджень заводській упаковці.

Зберігати при температурі від плюс 26 °° С до мінус 40 °° С.

Термін зберігання 3 роки.

 

УПАКОВКА

 

пластикове відерце-5,1 кг;

пластикове відерце-0,68 кг.

 

 

ЗМІСТ ОДНІЄЇ упаковка розрахована:

 

на обробку 3 га по вегетації (р. р. №3);

на обробку 15 т насіння при витраті 0,34 кг / т (р. р. №2);

на обробку 7,5 т насіння при витраті 0,68кг / т (р. р. №1).

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о АНТИСТРЕС, 0,68 кг. Плівкоутворювальний регулятор росту рослин.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует стимуляторы роста растений?
Это займет менее одной минуты