Аргумент Форте 500 SL, в.к. Гербіцид

Аргумент Форте 500 SL, в.к. Гербіцид - Agrobiz.net
249,09 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Діюча речовина поглинається надземною частиною рослини і розноситься по всіх органах, порушуючи процеси білкового синтезу. Блокування фотосинтезу та дихання у рослин призводить до повної їх загибелі, у тому числі й кореневої системи.
Препарат вносять за допомогою неземної техніки обприскуванням бур’янів, які активно ростуть. Фаза розвитку бур’янів. Максимальна ефективність знищення бур’янів препаратом спостерігається в такі періоди:однорічні дводольні — 1–2 пари справжніх листків;багаторічні дводольні — від початку росту стебла до цвітіння;однорічні злакові — фаза 3–5 листків при їх довжині не менш ніж 5 см;багаторічні злакові — при висоті рослин 15–20 см. Застосування на полях, призначених під посів. У передпосівний період препарат вносять обприскуванням бур’янів, які проросли і активно вегетують. Внесення проводять за 2 тижні до висівання культури. При цьому необхідно виключити механічні обробки ґрунту не раніше 7–10 днів до та після внесення препарату.У період після збирання попередника препарат вносять після масової появи бур’янів. Для ефективного знищення багаторічних бур’янів виключають механічні обробки ґрунту протягом 2–2,5 тижнів після внесення препарату. Застосування в садах та виноградниках. Препарат застосовується в садах та виноградниках для боротьби з бур’янами впродовж періоду вегетації. Препарат вносять наземним обприскуванням за допомогою спецтехніки, яка виключає попадання робочого розчину на крони дерев або рослин винограду. Погодні умови. Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при середньодобовій температурі +15…+20 0С. Внесення препарату Аргумент Форте 500SL при зниженій (менш ніж +12 0С) або підвищеній (більше за +25 0С) температурі повітря уповільнює дію препарату на бур’яни, а в окремих випадках може знизити ефективність його дії.Дощ через 4 години після внесення препарату не впливає на ефективність його дії.
Високотехнологічний гербіцид суцільної дії для боротьби з дводольними та злаковими бур’янами, а також з чагарниковою рослинністю та гідрофітними рослинами.
Нова діюча речовина у формі калійної солі, яка дозволяє:швидко проникати в рослину та переміщуватись по її організму;більш ефективно боротися з бур’янами у порівнянні з іншими гліфосатами;істотно зменшувати норму витрати препарату на 1 га посівної площі.Підвищена ефективність дії препарату на багаторічні бур’яни — осоти, березку, пирій, гумай.Підвищена стійкість препарату до змивання дощем.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Аргумент Форте 500 SL, в.к. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 582,03 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв