Артист 41,5 в.г. Гербіцид

Артист 41,5 в.г. Гербіцид - Agrobiz.net
1 009,06 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Високоефективний гербіцид для захисту картоплі та сої.Препарат містить добре відому речовину — метрибузин — в комбінації з новим компонентом — флуфемацетом. Його додавання посилює дію суміші, демонструючи підвищену активність не тільки в випадку впливу через кореневу систему, але й через листя. Завдяки цьому дія Артисту 41,5 в. г. у порівнянні з іншими досходовими препаратами подовжена і дозволяє надійніше контролювати такі бур'яни як куряче просо, лобода біла, підмаренник чіпкий, фіалка польова, триреберник дірчастий, галінсогу дрібноквіткова, паслін чорний.
Оцінка вразливості сортів картоплі та сої до гербіциду Артист вказує, що використання гербіциду в дозі 2 кг/га до появи сходів не викликає негативних наслідків. Сорти картоплі, чутливі до препаратів метрибузину (Зенкор), стійкіші до обробки препаратом Артист. Втім не рекомендується застосовування Артисту на піщаних та дуже легких грунтах.ЗастереженняПри застосовуванні на кам’янистих грунтах є ризик промивання діючих речовин до кореневої системи, що може призвести до пошкодження культури.Застовування при сильному вітрі може пошкодити сусідні культури.Культивація після внесення провокує проростання бур’янів та знижує ґрунтову активність гербіциду.У ґрунті препарат практично не рухається, або пересувається в слабому ступені, тому всі заходи обробки ґрунту після його внесення можуть призвести до послаблення ефективності.В сезон використанняУ випадку посіву наступної культури в той самий календарний рік необхідно провести оранку з оборотом пласта не менш ніж 15 см.Озимі зернові можна висівати не раніше ніж через чотири місяця після використання Артистi. Обов’язкова оранка.На наступний сезонНе сіяти овочеві і капустяні культури (включаючи брюссельську та цвітну капусту), цибулю, цукровий та столовий буряк.
Новий високоефективний ґрунтовий гербіцид для захисту картоплі і сої проти однорічних широколистих і злакових бур’янів
Високоефективний контроль підмаренника чіпкого та пасльону чорного. Покращений контроль злакових бур’янів.Захищає рослину від самого початку розвитку.Дозволяє обмежитися однією гербіцидною обробкою на ранній картоплі.Дозволяє використання на чутливих сортах картоплі.Легкий у використанні.В умовах достатнього зволоження не потребує внесення грамініциду.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Артист 41,5 в.г. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
656,14 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
48,00 грн
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Мілафорт КС
218,00 грн
Мілафорт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв