Каталог товаров

Аскорбінова кислота 500 г, Укрветбиофарм

в наличии
код: 404064
335,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Аскорбінова кислота – порошок для орального застосування, 500 г.

Опис
Аскорбінова кислота – безбарвні, пластинчасті кристали або білий кристалічний порошок, без запаху, кислого смаку. Легко розчинний у воді (5 частин) та спирті (40 частин). У водних розчинах нестійка та швидко розкладається, особливо на світлі. Розчини для ін'єкцій готують з додаванням гідрокарбонату натрію та стабілізаторів. Реакція середовища рН - 6,0-7,7. Аскорбінова кислота - речовина, що легко окислюється і при зберіганні може придбати сірувато-жовтий відтінок. Вона чутлива до дії високих температур: її руйнування настає вже при нагріванні до 50% при доступі повітря, висушування переносить погано, особливо при підвищених температурах.

Властивості
Бере участь в окисно-відновних процесах, впливає на систему НАД-Н-трансдегідрогенази, що переносить водень від НАД-Н до кисню. Перешкоджає порушенню цілісності стінки кровоносних судин та кровоточивості їх при цингу. За її участі відбувається включення проліну та лізину в білки, подальше їх гідроксилювання та включення до поліпептидної системи колагену - важливого компонента сполучної тканини. Сприяє фіксації заліза у процесі синтезу гемоглобіну, відновлює метгемоглобін в еритроцитах. Бере участь в окисленні вуглеводів у пентозному циклі, регулює синтез кортикостероїдів, гормонів щитовидної, підшлункової та статевих залоз, активізує репродуктивну діяльність, рухливість сперміїв. При дефіциті вітамінів А, В1, В2 знижується вміст вітаміну С. Протицинготна дія аскорбінової кислоти пов'язана з аналогічною біоактивністю вітаміну Р. Сільськогосподарські тварини і птиця мають здатність забезпечувати себе вітаміном С за рахунок ендогенного синтезу. Збільшується потреба в аскорбіновій кислоті при харчовій недостатності, неповноцінному білковому харчуванні, стресах, інтоксикаціях, інфекційних і гельмінтозних захворюваннях. Застосовують при гіповітаміноз С, при різних кровотечах, захворюваннях печінки, нирок, при анеміях, ранах, набряках, плевриті, ревматичних процесах, для підвищення опірності при інфекційних захворюваннях, для поліпшення росту та розвитку молодняку, для лікування інтоксикацій та ін.

Застосування
З профілактичною метою препарат дають із кормом у дозах (мг/кг корму за АДВ):

 • птиці (кури, бройлери, гуси, індички, качки, молодняк) 50,
 • поросятам-сосунам 50,
 • лошатам 100-150,
 • телятам 150–200.

Призначають аскорбінову кислоту внутрішньо, внутрішньом'язово або внутрішньовенно. Всередину тваринам аскорбінову кислоту призначають у дозах (мг/кг живої маси за АДВ):

 • коням 1-5,
 • великої рогатої худоби 2,5-10,
 • дрібній рогатій худобі 6-20,
 • свиням 2-8,5,
 • собакам 2,5-8,5,
 • лисицям та песцям 6-12,
 • норкам 2,5-25,
 • курям 3-5 мг.

Внутрішньовенно вітамін вводять коням 0,5-1,5 г, великої рогатої худоби 1,25-5, собакам 0,02-0,05 г.

Побічні ефекти
Аскорбінова кислота у терапевтичних дозах зазвичай добре переноситься. При застосуванні великих доз вона може вплинути на інсулярний апарат підшлункової залози або викликати пошкодження гломерул нирок. Не слід призначати великих доз аскорбінової кислоти при підвищеній згортання крові, тромбофлебітах і схильності до тромбозів.

читать дальше свернуть
Характеристики
Лекарственная форма
Порошок
Вес, г
500
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС)|Свиньи|Лошади|Собаки|Домашняя птица|Птицы
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
245,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
237,00 грн. /шт
в наличии
код: 14855
29,00 грн. /шт
в наличии
код: 14126
619,00 грн. /шт
в наличии
код: 312
59,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
75,00 грн. /шт
в наличии
код: Ящ2116
131,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти