Каталог товаров

Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15S, OBB 15S Ozone, озонова бактерицидна лампа, 8000 год

в наличии
код: OBB 15S Ozone
630,00 грн. /шт
Регион: Украина, Киевская обл., Белая Церковь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
5 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Бактерицидний опромінювач BactoSfera OBB 15S

Опромінювач бактерицидний BactoSfera OBB 15S використовується для знезараження приміщень та боротьби з вірусами і бактеріями як в повітрі, так і на поверхнях.

Застосовується для знезараження приміщень площею до 20 м² і висотою стель до 2,5-3 м. OBB 15S відрізняється стаціонарної конструкцією, з можливістю розміщення за допомогою кріплень на стіну або на стелю.

Ефективно бореться з вірусами, бактеріями, мікробами, цвіллю, грибками, дріжджами, спорами та іншими інфекційними мікроорганізмами.

Ультрафіолетове випромінювання впливає на мікроорганізми, приводячи до руйнування молекул ДНК, що надалі призводить до їх загибелі.

Даний опромінювач знищує вірус грипу всіх типів!

Використання опромінювача BactoSfera OBB 15S в період епідемій грипу і гострих респіраторних захворювань (ГРЗ) дозволить уникнути зараження інфекцією, небезпечною для здоров'я людини, навіть при знаходженні в одному приміщенні з носієм інфекції!

У період епідемій грипу та інших ГРЗ знезараження кімнат обов'язково проводити щодня.

Також можливе використання для профілактичного кварцування кімнат (1-2 рази на тиждень).

В опромінювачі використовується кварцова бактерицидна лампа низького тиску УФС-діапазону з піком 253,7 нм.

Бактеріальна ефективність 99,9%.

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: ORBB 30x3 Gorizont Max Effect
4 100,00 грн. /шт
в наличии
код: ORBB 30x1 Gorizont
3 313,00 грн. /шт
в наличии
код: Аерекс-профешнл 1000
27 500,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти