Белліс, в.г. Фунгіцид

Белліс, в.г. Фунгіцид - Agrobiz.net
1 485,68 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат базується на двох діючих речовинах, що взаємно доповнюють одна одну (боскалід і піраклостробін) та належать до різних хімічних груп. Белліс® потрібно застосовувати в дозі 0,8 кг/га, максимум 3 рази на сезон, чергуючи з препаратами з іншим механізмом дії. До найважливіших переваг препарату належить висока ефективність дії та вибірковість стосовно корисних організмів. Белліс® характеризується довгим захисним періодом.Гірка гниль яблук – дуже шкідливе грибне захворювання періоду зберігання. Її викликають 2 види грибів роду Pezicula та гриб Glomerellacingulata. У разі нестійких сортів (наприклад, Gala, Jonagold, Ligol, GoldenDelicious, Pinova, Rubin) може бути знищено понад 50% фруктів. Джерелом інфекції яблук в саду є конідіальні спори, що потрапляють на поверхню плодів. Без відповідного хімічного захисту вони потрапляють до сховища. Перші плямки гнилі з’являються тоді, коли яблука починають у сховищі досягати споживчої стиглості.Ознаки хвороби спочатку з’являються у простих сховищах та на великих плодах, згодом – у звичайному холодильникові, і найпізніше – в холодильнику з регульованим газовим середовищем. Однак контрольована атмосфера, що підтримується в холодильнику, не пригнічує розвиток хвороби.Для найбільш ефективного захисту плодів яблуні від хвороб зберігання слід провести двократне обприскування препаратом Белліс® в фазі росту та дозрівання плодів. Гірку гниль яблук також обмежує вирощування малосприйнятливих сортів, правильне освітлення крон і усування ран, на яких гриб утворює конідіальні спори, що інфікують як яблука, так і пошкоджену кору дерев.

це сучасний фунгіцидний препарат у формі гранул системної та трансламінарної дії для запобігання та лікування яблук від хвороб зберігання (в т.ч. гіркої гнилі) та парші.
позитивний вплив на лежкість врожаю під час зберіганнявисока біологічна ефективність в боротьбі з основнимихворобами яблуні: паршею та борошнистою росоюкомбінація двох діючих речовин з різними механізмами діїпозитивний вплив на величину та якість врожаю
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Белліс, в.г. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
422,06 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
222,28 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Брунька, 20 мл.
30,50 грн
Брунька, 20 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Спасатель винограда
5,50 грн
Спасатель винограда
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Флутривіт КС
342,95 грн
Флутривіт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв