Беназол, з.п. Фунгіцид

Беназол, з.п. Фунгіцид - Agrobiz.net
438,63 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Механізм дії полягає в гальмуванні процесів поділу клітин патогенних організмів. Беноміл володіє не тільки захисною, але і лі­кувальною дією він забезпечує ефективне пригнічен­ня хвороб. Беноміл поглинається листями та корінням і транслокалізується в сторону верхівок в апікальному напрямку. При цьому частина беноміла залишається на поверхні рослини у вигляді контактного беноміла, а інша частина потрапляє в рослину: перетворюється на карбендазим, що є відмінним системним фунгіцидом.Також додатково при гідролізі беноміла, виділяється газ бутолізоціанат котрий проникає в міцелій патогенна, миттєво припиняючи клітинне дихання, швидко зупиняючи подальший ріст патогенна. Цей ефект є додатковою фунгіцидної дією Беназола.Швидкість діїБеназол забезпечує ефективне при­гнічення.хвороб, вже через 3-5 годин після обробки навіть:- після появи симптомів зара­ження у рослин,- та за низьких температур починаючи з +5°СМаксимальний ефект дії Беномілу досягається при +10°С і вищеСпектр діїЕфективний проти снігової пліснявінні, бактеріозу, фузаріозної кореневої гнилі, церкоспорельозної, офіобольозної, сірої гнилей, борошнистої роси, церкоспорозу, оїдіуму, септоріозу, оливкової плямистості, фузаріозу, аскохітозу, пірикуляріозу та інших хвороб що відносяться до класу аскоміцетів, базидіоміцетів та незавершених грибів.Період захисної діїБеназол ефективно контролює основні хвороби до 3-4 тижнів.Беназол – протягом довгого періоду контролює збудників кореневих гнилей. Ця здатність досягагається за рахунок довгого періоду напів- розкладу від 6-12 місяців та проникнення на глибину грунту до 20 см.
Беноміл в захисті с/г культур застосовується різними методоми: обприскуванням, протруюванням, занурюванням в робочий розчин, поливом грунту.ФітотоксичністьНе застосовувати препарат, коли культура знаходиться в стані стресу через заморозки, сильні дощі, та по­шкодження шкідниками
Універсальний фунгіцид системної та викорінюючої дії, призначений для захисту зернових, овочевих та інших сільськогосподарських культур від широкого спектру хвороб.
Найтонша тонина помелу діючої речовини, серед аналогічних продуктів, дозволяє мати тонку дисперсність робочого розчину, що значно підвищує ефективність обробітку.Відмінна профілактична та лікувальна дія на широкий спектр хворобОдин з найефективніших препаратів в боротьбі з сніговою пліснявою, кореневими гнилями та бористою росоюОбробіток озимих зернових значно покращує їх перезимівлюВ цукрових буряках після обробітку підвищується урожайність , коренеплоди не уражуються кагатними гнилями, підвищується їх лежкість та знижуються втрати при зберіганні.Додаткова побічна овіцидна та акарицидна дія на кліщів.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Беназол, з.п. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
422,06 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
222,28 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Бордосская смесь 700г
28,60 грн
Бордосская смесь 700г
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Топаз 3 гр.
11,50 грн
Топаз 3 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв