Бензиновый культиватор Daewoo DAT 4555, Харьков

Последнее редактирование: Вчера .
Бензиновый культиватор Daewoo DAT 4555 - Agrobiz.net
9 995,00 грн. /шт В наличии Код товара: DAT 4555
0 отзывов

Бензиновий культиватор Daewoo DAT 4555 допоможе підготувати ґрунт до посівних робіт, обробити міжряддя, внести добрива в землю. Він суттєво полегшить вашу працю на присадибній ділянці.

Цей компактний пристрій оснащений 4-тактним бензиновим двигуном Daewoo 140 Series зі збільшеним моторесурсом, спеціально розробленим для культиваторів. Особливістю мотора є підвищений крутний момент для роботи з важкими ґрунтами. Шестерна трансмісія стійка до тривалих навантажень, виключає можливість перегріву під час тривалої роботи і, як правило, не потребує технічного обслуговування протягом усього терміну експлуатації культиватора.

Міцні ковані шаблевидні фрези здатні культивувати смугу ґрунту завширшки 55 см за один прохід і глибиною до 28 см. Цей тип фрез підходить для роботи навіть із глинистим ґрунтом і цілиною під час первинної обробки. Бокові диски-кромкорізи формують рівні краї та захищають рослини від можливих пошкоджень ножами культиватора, а також сприяють багаторазовому подрібненню ґрунту. Посилений сошник унікальної форми надійно фіксується до рами культиватора і дозволяє легко регулювати глибину обробки, що забезпечує простоту експлуатації.

Значно розширити можливості культиватора допоможе набір додаткового навісного обладнання Daewoo DATS 10, який можна придбати окремо.

Ергономічні прогумовані рукоятки останнього покоління забезпечують максимальний комфорт роботи з культиватором. Панель управління регулюється за висотою та має три основних положення, залежно від зросту людини, яка використовує культиватор. Впевнений контроль над пристроєм під час роботи досягається завдяки додатковому захисту від випадкового ввімкнення, який відповідає європейським стандартам.

Практичне відкидне транспортувальне колесо дозволяє без особливих зусиль переміщувати агрегат оброблювальною ділянкою. Воно також спрощує доставляння культиватора до місця роботи чи на стоянку. Також є система швидкого переводу з режиму транспортування у робочий режим і навпаки. Збільшений діаметр колеса дозволяє з легкістю долати нерівності під час переміщення між ділянками.

Сталевий корпус культиватора надійно захищений від іржі та корозії завдяки високоякісній молотковій емалі. Це дозволяє виробнику видати гарантію 10 років на металевий корпус від наскрізної корозії.

Гарантія на культиватор — 1 рік.

До комплекту поставки входять:
База культиватора — 1 од.
Транспортувальне колесо — 1 од.
Рукоятка керування — 1 од.
Штанга рукоятки керування — 1 од.
Захисні диски — 2 од.
Фрези — 2 од.
Сошник — 1 од.
Зчеплення сошника — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Упаковка — 1 од.

Состояние: Новый
Двигатель: Бензиновый
Модели: 4555
Объем двигателя: От 1 до 2 л
Глубина обработки: От 20 до 30 см
Ширина захвата: От 50 до 70
Вес: 15 - 40 кг
Охлаждение: воздушное
Количество тактов: 4
Система запуска: ручной стартер
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Бензиновый культиватор Daewoo DAT 4555

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email
Вас интересует мотокультиватор DAEWOO?
Это займет менее одной минуты