Каталог товаров

Бесконтактный инфракрасный термометр (пирометр) -50-380°C WINTACT WT320

в наличии
код: WT320
766,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Харьковская обл., Харьков
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Бесконтактный инфракрасный термометр (пирометр) -50-380°C, 12:1, EMS=0,8;0,95 WINTACT WT320

WT320 пирометр - бесконтактный инфракрасный термометр производства компании WINTACT.

Пирометр WT320 предназначен для быстрого и безопасного измерения температуры поверхностей в диапазоне от -50ºC до 380 ºC.

Особенностями пирометра WT320 являются: функция калибровки, фиксации минимального и максимального значений, небольшие габариты, отличная точность измерений, а также функции индикации низкого заряда батареи и автоматического выключения при длительном бездействии прибора, яркая подсветка ЖКИ дисплея и лазерный указатель.

Также WT320 оснащён функциями удерживания результатов измерения на дисплее и функцией выбора единиц измерения.

Питание пирометра WT320 осуществляется от 2-х батареек ААА. Для экономии заряда батареек можно также отключить подсветку и лазерный указатель, а пирометр автоматически отключится после завершения сеанса измерений.
читать дальше свернуть
Характеристики
Единица измерения
°С/°F
Максимальный диапазон измерений
380
Минимальный диапазон измерений
-50
Монитор
ЖК
Напряжение, В
3
Питание
Батарейки одноразовые
Погрешность, +/-
1.5
Принцип действия
Инфракрасный
Тип
Пирометр
Тип визуализации
Текстово-цифровой
Тип целеуказателя
Точечный
Подсветка дисплея
Да
Сохранение значения на дисплее
Да
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: GM321
797,00 грн. /шт
в наличии
код: GM1651
6 796,00 грн. /шт
в наличии
код: GM531
756,00 грн. /шт
в наличии
код: PM6519A
1 209,00 грн. /шт
в наличии
код: GT750
1 495,00 грн. /шт
в наличии
код: WT300
697,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти