Бетанал Макс Про, о.д. Гербіцид

Бетанал Макс Про, о.д. Гербіцид - Agrobiz.net
560,75 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Бетанал® максПро® є унікальною, інноваційною олійно-дисперсною формуляцією, створеною та запатентованою компанією «Байєр КропСайєнс» і отриманою завдяки удосконаленню ODesi технології - Подвійної активації (Advanced Activation). Ця нова комбінація має часткову ґрунтову дію, містить у собі діючі речовини, які дисперговані у спеціальному носії похідних олії, прилипача та активатора. При розчиненні у воді створюється надзвичайно тонка активована дисперсія мікроскопічних комплексів діючих речовин з олією.Механізм діїБетанал® максПро® швидко поглинається листками і частково кореневою системою бур'янів, здатний вільно пересуватися по всій рослині з низхідним і висхідним рухом поживних речовин. Ріст бур'янів і конкуренція їх з культурою припиняється впродовж декількох годин після обробки.У перші дні листя уражених бур'янів деформується, візуально простежується зміна його кольору в бік знебарвлення (процес руйнування пігментів), розпочинається відмирання точок росту, а загибель відбувається впродовж 1-2 тижнів після обприскування, залежно від погодних умов.СелективністьБетанал® максПро® поєднує високу гербіцидну ефективність діючих речовин, активатора та самої формулярі, завдяки чому розширюється спектр контролю бур'янів, та неперевершену селективність, яка ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз, який відбувається який відбувається у тканинах рослин в нічний час. При цьому в бур'янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються і, завдяки активатору та формуляції, мають здатність швидкого проникнення та блокування основних процесів в клітинах бур'янів, що веде до неминучої загибелі останніх.
Обов'язково першу обробку слід проводити у фазі сім'ядолей бур'янів. Другу/третю обробку слід проводити, коли наступні сходи бур'янів будуть у фазі сім'ядолей. Запізнення зі строками обробітку вимагатимуть повної норми витрати препарату — 1,5 л/га. Загальна кількість обробок може коливатися у межах максимальної дози обробітку за сезон.Унікальна гнучкість в строках застосування — навіть при пізньому застосуванні, при зміні дози в бік зростання досягається висока ефективність.Не використовувати за температури повітря понад +25 °С та високої інтенсивності сонячного випромінювання!
Надійний гербіцид з розширеним спектром і тривалим періодом контролю однорічних широколистих та деяких злакових бур'янів у посівах цукрових буряків
Висока мобільність та активність в листках (блискавична пригнічуюча дія на бур'яни).Розширений спектр контролю широколистих бур'янів, близько 40 видів, зокрема найпроблемніших на цукрових буряках, таких як лобода (види), осоти, ромашки, щириця, всі хрестоцвіті та деякі злакові). Посилена дія на гірчаки (види).Стійкість до погодних умов, стійка висока ефективність при зниженні температури.Посилена ґрунтова дія.Оптимізована відсутність кристалізації препарату та випадання в осад, можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних задач боротьби проти бур'янів на конкретному полі.Висока гнучкість застосування, вибору часу використання, кількості обробок, що дає змогу легко пристосувати препарат до місцевих умов.
Применение: для сахарной свеклы
Вид: избирательного (селективного) действия
Форма выпуска: масляная дисперсия
Упаковка: пластиковая тара
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Бетанал Макс Про, о.д. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 327,18 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Тотал
104,39 грн
Сплошной системный гербицид Тотал
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 548,21 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антисапа Ликвид к.с. 10мл
14,50 грн
Антисапа Ликвид к.с. 10мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Толазин СЕ
262,40 грн
Толазин СЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Геліос Екстра РК
152,54 грн
Геліос Екстра РК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв