Каталог товаров

Біо-Мінераліс (Деструктор целюлози)

в наличии
230,00 грн.
Купить в один клик
з 1 отзыва, 100% положительных
Регион: Украина, Николаевская обл., Николаев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Препарат призначений для покращення розкладу пожнивних решток та поліпшення родючості ґрунту.

ПРИЗНАЧЕННЯ. Біо-Мінераліс (Деструктор целюлози) призначений для обробки стерні та ґрунту після збирання врожаю сільськогосподарських культур.Прискорює розкладання рослинних решток, поліпшує ґрунтову родючість за рахунок збагачення його живильними речовинами та розвитку специфічної мікрофлори. Знищує патогени, що передаються через рослинні рештки у ґрунт. Може підвищувати продуктивність сільськогосподарських культур на 10-30%.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ. Визначену кількість препарату залити у бак обприскувача, наповненого на третину чистою водою, включити змішувач і через 15 хвилин, не виключаючи, долити ще третину води і додати необхідну кількість заздалегідь приготований розчин аміачної селітри або КАС, довести до повного
баку обприскувач водою. Продовжувати перемішувати під час обробки для забезпечення однорідного робочого розчину.
Перед застосуванням каністру з препаратом збовтати!!! Робочий розчин препарату готувати безпосередньо перед заправкою обприскувача. Розчин препарату зберігати не більше доби! Для покращення диструкції, рекомендується, відразу після внесення препарату, заробити рослинні рештки в ґрунт.
Обробка повинна проводитись при температурі не нижче +5 0 

 

читать дальше свернуть
Характеристики
Агрегатное состояние
Жидкие
Применение
Поле
Сезон
Универсальное
Страна производитель
Украина
читать дальше свернуть
Отзывы
1 отзыва
100% положительных
rom4ik79
14 января 2018г. в 20:53
Отличная фирма,долго общались,уделили мне время,препаратами доволен..
Буду работать ещё...
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: AD-357
320,00 грн.
в наличии
код: 000022882
143,00 грн.
в наличии
код: ВК 40
250,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти