Каталог товаров

Біофунгіцид Триходерма 100гр.

в наличии
1 100,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
14 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Триходерма КЕМ - біологічний фунгіцид (гриб антагоніст) на основі гриба Trichodermalignorum, що застосовується для захисту від спектру грибкових та бактеріальних хвороб, основні з яких:

  • кореневі гнилі (пітіозні, ризоктоніозні, фузаріозні);
  • в'янення різного походження;
  • фітофтороз, парша, альтернаріоз, фузаріоз, пероноспороз, борошниста роса, чорна ніжка, ризоктоніоз, антракноз, сіра гниль…

Оптимально вносити Триходерму у хмарний день, або ж вночі, тобто без попадання прямих сонячних променів на розчин продукту. Після внесення потрібно протягом декількох годин заробити препарат у грунт будь яким способом.

Маточний розчин - кожні 10гр (з упаковки 10гр) та 5гр з упаковки 100гр (чистої культури 100гр) продукту розчинити в 1л(або в пяти чи десяти літрах, взалежності як Вам буде зручно ділити маточний розчин в баковій суміші (бак оприскувача) води і настоювати у темному місці від 24 до 72 год. Норма водовиливу не менше 300л/га (з подальшою заробкою в грунт).

Норми внесення:

Грунтове внесення БОРОТЬБА З ХВОРОБМИ з наступною заробкою у грунт:

- пожнивні рештки озимої та ярої пшениці, жита, тощо – 30-60гр/га;

- пожнивні рештки соняшника, кукурудзи – 40-80гр/га,

Деструкція зернових та технічних культур – 30-60гр/га

Весняна підготовка грунту БОРОТЬБА З ХВОРОБАМИ з наступною заробкою у грунт – 30-60гр/га. У випадку якщо пропущено осіннє внесення, рекомендуємо 60грам на гектар.

Фертигація: 25-60гр/га з інтервалом 14 днів. БОРОТЬБА З ХВОРОБАМИ!!!

Позакореневе внесення (боротьба по листу): 15-40гр/га.

На усі технічні, рослинні, овочеві, ягідні, плодові культури!!!

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Наложний платіж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
420,00 грн. /шт
в наличии
110,00 грн. /шт
в наличии
1 550,00 грн. /шт
в наличии
450,00 грн. /шт
в наличии
390,00 грн. /шт
в наличии
79,00 грн. /шт
в наличии
48,00 грн. /шт
под заказ

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти