Каталог товаров

Біогумус вермикомпост 40 литр

в наличии
код: ВК 40
250,00 грн.
Онлайн оплата
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Біогумус вермикомпост в упаковці 40 літрів

Біогумус (вермікомпост) – це екологічно чисте, органічне добриво, яке ми отримуємо в результаті переробки перегною ВРХ за допомогою черв'яків (eisenia andrei) та (eisenia fetida), у народі відомих як Каліфорнійських та Старателів.


Завдяки такій переробці вермикомпост отримує властивості, яких немає в інших добривах:

  • Ущільнена кількість поживних речовин (гумусу) порівняно з перегноєм.
  • Всі необхідні поживні речовини знаходяться в органічній, зручній для рослин формі, що активує ріст та плодоношення.
  • Наявні органічні сполуки, що підвищують імунітет рослин.
  • Велика кількість мікроорганізмів, які активізують ґрунт навколо.
  • Слиз, який виділяють черв'яки, пригнічує патогенну мікрофлору.

Биогумус (вермикомпост) - это экологически чистое, органическое удобрение, которое мы получаем в результате переработки перегноя КРС с помощью червяков (eisenia andrei) и (eisenia fetida), в народе известных как Калифорнийских и Старателей.

 

 

Де і як використовувати біогумус вермикомпост?

Біогумус вермікомпост це дозріле, природне добриво для рослини. Він чудово показав себе і в саду, і в городі, на виноградниках та ягідних плантаціях, у теплицях та у квітникарстві.

Навіть при надлишковому внесенні біогумусу вермікомпосту, його неможливо передозувати і завдати шкоди рослині. Розсаду в нашому фермерському господарстві ми вирощуємо у чистому біогумусі. Росте і плодоносить вона чудово!

По нашому досвіді, варто обережно використовувати біогумус тільки з сімейством хрестоцвітих. У редиски буяє зелень, а деякі салати та капуста "стріляють"

Повна інструкція щодо використання сипучого біогумусу вермікомпоста тут:

Інструкція із застосування

 

  

Упаковка і доставка

Біогумус упакований у поліетиленовий мішок об'ємом 40 літрів. Вага такого мішка 25-30 кілограм, і залежить від вологості, - взимку важче ніж улітку.
При відправленні Укрпоштою додатково пакуємо в білий поліпропіленовий мішок. Термін доставки по Україні до 3-7 днів
При відправленні Новою Поштою, згідно з їхніми правилами, обов'язкова упаковка в коробку (за рахунок покупця). Термін доставки по Україні до 3 днів.

 

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Органические удобрения
Компост
Агрегатное состояние
Сыпучие
Применение
Сад
Сезон
Весна
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наложенный платеж

Онлайн оплата

Безналичный расчёт

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпошта

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти