БіоМаг-Соя (рідка форма) (азотфіксатор бульбочковий)

БіоМаг-Соя (рідка форма) (азотфіксатор бульбочковий) - Agrobiz.net
282,00 грн. В наличии
0 отзывов

Бактеріальний азотофіксуючий інокулянт – це найбільш відомий і поширений у світі продукт для забезпечення якісним азотним живленням бобових рослин. Основу інокулянту складають бульбочкові бактерії роду Rhizobium. Бобові здатні до активного азотфіксуючого симбіозу за умови наявності в прикореневій зоні цих бактерій. Вироблений в процесі симбіозу азот постачається рослині рівномірно протягом усієї вегетації, а під час цвітіння та наливу бобів – максимально.

Дія інокулянтів для бобових лінійки «БіоМаг» базується на здатності корисних мікроорганізмів, що містяться в ньому, засвоювати азот з атмосферного повітря та переводити його в доступні для рослин форми, за рахунок симбіотичних зв’язків з рослиною забезпечувати їх дешевим екологічно чистим азотом, формувати більш розвинену кореневу систему, синтезувати ріст-стимулюючі речовини, пригнічувати ріст фітопатогенної мікрофлори – збудників хвороб рослин внаслідок конкурентного домінування. Використання даного препарату на бобових забезпечує надходження 120-160 кг/га д.р. азоту у найбільш доступній для рослин формі.

Препарат «БіоМаг-Соя» – рідина жовтого кольору, яка є рідкою концентрованою сумішшю на основі культури живих азотфіксуючих бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum штаму LZ 21 з титром від 2,5х109 КУО/мл та продуктів їх метаболізму (фітогормони, біофунгіциди, антибіотики, амінокислоти, вітаміни). Штам володіє високим рівнем симбіотичної спорідненості з рослинами сої, що забезпечує високий рівень інокуляції практично на будь-яких сортах.

Лінійка інокулянтів для бобових «БіоМаг» – екологічно безпечні біологічні препарати, нешкідливі для людей, тварин, птахів та бджіл. Сприяють біологічному оздоровленню ґрунтів та зменшують надходження та накопичення нітратів у рослині завдяки заміщенню їх біологічними формами азоту. Азотофіксуючі бактерії, розвиваючись у прикореневій зоні бобових рослин, збагачують ґрунт біологічним азотом та додатково продукують ріст-стимулюючі речовини. Також, «БіоМаг» дозволяє підвищити коефіцієнт використання рослинами азоту з мінеральних добрив.

Препарати «БіоМаг» для бобових використовуються для передпосівної інокуляції насіння бобових культур шляхом механізованої (з допомогою машин для протруювання насіння типу ПС-10 чи мішалки), або ручної обробки посівного матеріалу. Завдяки стабілізаторам в розчині бактеризацію насіння можливо проводити за 10-14 діб до висіву. При використанні в суміші з фунгіцидами – за 3-4 доби до висіву.

Оброблене препаратом насіння має бути захищеним від попадання прямого сонячного проміння та температури вище +20°С для збереження життєздатності бактерій до моменту висівання у підготовлений ґрунт.

Незалежно від способу бактеризації, після обробки насіння, його можливо потрібно підсушити, щоб уникнути зниження норми висіву.

Перед додаванням препарату в робочий розчин його рекомендовано збовтати та пропустити через сітчастий фільтр.

В разі використання сухої форми препарату «БіоМаг-СОЯ» вміст пакету перед внесенням необхідно ретельно розім’яти.

Сумісність препарату «БіоМаг» для бобових:

Препарати мають синергійну дію з біопрепаратами «ФітоДоктор», «Триходермін», «Біофосфорин (Азогран Б)», «Гаубсин», мікродобривами «Урожай-Бобові», стимуляторами росту рослин та сумісний з інсектицидами. Сумісний з хімічними засобами «Февер», «Скарлет», «Максим», «Вітавакс-200 ФФ». Використання фунгіцидів небажано.

Переваги використання азотфіксатора бульбочкового «БіоМаг» бобові:

 • підвищує урожайність зернобобових культур на 15-30 %;
 • підвищує рівень засвоєння макро- і мікроелементів з ґрунту;
 • відновлює та підвищує родючість ґрунтів, збагачуючи їх дешевим атмосферним азотом без додаткового внесення мінеральних азотних добрив;
 • позитивно впливає на врожайність наступних культур у сівозміні;
 • насичує ґрунт бульбочковими бактеріями, специфічними лише для сої та необхідними для її повноцінного росту та розвитку;
 • поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує вміст білків, вітамінів та вуглеводів;
 • підвищує стійкість рослин до хвороб;
 • не вимивається з ґрунту.

Правила зберігання препарату:

препарат зберігати при t° від +5°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату. Робочий розчин потрібно використати протягом 3-х годин.

Термін придатності препарату – 3 місяці.

Страна производитель: Украина
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о БіоМаг-Соя (рідка форма) (азотфіксатор бульбочковий)

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: