Каталог товаров
ТОП
продажи

Біотерравіт КЕМ 1 л.

в наличии
код: БТВ100
195,00 грн. /л/unit/
Онлайн оплата
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Біотерравіт КЕМ

Склад: Молочнокислі бактерії; Азотфіксуючі бактерії; Фототрофні бактерії; Одноклітинні гриби

Призначений для підвищення біологічної активності ґрунтів і продуктивності с/г культур при його внесенні в ґрунт. Сприяє підвищенню енергії проростання та сходжуваності насіння с/г культур при їх обробці (замочуванні) перед посівом, а також позакореневому підживленні рослин. «BIOTERRAVIT» застосовується для прискореного приготування компостів з відходів с/г виробництва та ферментації фугатних залишків очисних споруд з додаванням торфу, тирси і т. д. з подальшим використанням цієї продукції як добрива, або як ґрунтового органічного наповнювача при рекультивації земель.

Опис

Механізм дії

Життєдіяльність мікроорганізмів реактивує процес розвитку аборигенної природної мікробіоти ґрунту та рослин. Має високу окислювальну та емульгуючу активність відносно жирів, білків та целюлози. Під його дією вищезгадані сполуки руйнуються до кінцевих продуктів окислення, органічних кислот, які в свою чергу є поживними речовинами для розвитку мікрофлори, вуглекислого газу і води.

Переваги

  • активізується інтенсивність ферментативних процесів трансформації безазотистих, азотистих, фосфоровмісних та інших органічних речовин з подальшою їх гуміфікацією і мінералізацією. Перетворення неорганічних сполук (сірки, фосфору, калію, заліза, кремнію та ін.) в засвоювані рослинам форми;
  • активні процеси трансформації органічних речовин, гумі­фікації і мінералізації сприяють зменшенню засоленості ґрунту;
  • підвищується інтенсивність біологічних процесів по перетворенню складних органічних речовин у природному середовищі, що сприяє зниженню пестицидного навантажен­ня ґрунту;
  • виробляються фізіологічно-активні речовини: ферменти, органічні кислоти, амінокислоти, нуклеїнові кислоти та інші речовини, які надають прямий та опосередкований позитив­ний вплив на ріст і розвиток рослин, а також тварин;
  • в результаті розкладу органічної речовини поліпшується поживний режим ґрунту та його фізико-хімічні властивості (водний та повітряний режими, структура). Підвищується буферність ґрунтів. При позакореневому підживленні рослин сприяє покращенню засвоєння поживних речовин та стимуляторів росту, що містяться як у самому біодобриві, так і в поєднанні з іншими видами мікродобрив.
  • «BIOTERRAVIT» не токсичний для людини, теплокровних тварин, бджіл, риб, дощових черв’яків, не накопичується у ґрунті, рослинах, не впливає на смак і запах вирощеної продукції.

Застосування

Застосування Дозування Метод внесення
Осіння та весняна підготовка грунту 1л перпарату на 100л води Оприскування з подальшою заробкою у грунт (культивація, барана і т.д.)
Передпосівна обробка насіння та садженців 1л перпарату на 10л води

Оприскування з подальшою підсушкою перед посівом.

Замочування садженців у розчині (10-20хв)

Позакореневий обробіток рослин 1л перпарату на 200л води Дозволяется внесення разом з інсетицидами та гербіцидами. Рекомендовано вносити разом з добривами для позакореневого живлення
Приготування компосту 1л перпарату на 100л води Рівномірно зволожити розчином гній, тирсу, ботву чи будь-яку іншу органіку (до вологості 60-70%)
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Онлайн оплата

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
код: КББ100
104,00 грн. /л/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: А100
104,00 грн. /л/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: Б10
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: М10
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: Н10
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: П100
2 300,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: Т100
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
1,00 грн. /шт
в наличии
1,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти