БіоЗлак Біопрепарат

БіоЗлак Біопрепарат - Agrobiz.net
99,47 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Спеціально підібрані бактерії P. аureofaciens надають багатосторонню позитивну дію на рослини.Синтез антибіотиків.Бактерії P. aureofaciens здатні продукувати флороглюцин - природні антибіотики, які відіграють важливу роль в придушенні зростання збудників хвороб зернових колосових культур.Синтез регуляторів росту рослин.P . Aureofaciens синтезує индолил-3-оцтової кислоти (ІОК), яка стимулює розвиток кореневої системи рослин. Крім ІУК , бактерії виду P. aureofaciens продукують і інші регулятори росту рослин, в тому числі гібереліни.Індукція резистентності до фітопатогенів.Обробка насіння (коренів) певними штамами P. aureofaciens підвищує стійкість рослин до фітопатогенних грибів. При цьому відзначаються посилення лігніфікації кореневої тканини (кораобразованіе) і підвищення вмісту фитоалексинов в стеблах рослин.Фітоалексинів - особливі антибіотики, утворені тільки вищими рослинами. Кожен вид рослин синтезує певний набір фитоалексинов.Підвищення змісту фитоалексинов в стеблах культурних рослин відбувається у відповідь на роздратування бактеріями P. aureofaciens . Іншими словами, препарат "Биозлак" підвищує природний імунітет культурних рослин до патогенної мікрофлори.Кількість життєздатних клітин: не менше 2,0 10 9 КУО / мл.Безпека: препарат нешкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища. Не володіє фітотоксичність.
Обробку насіння проводять стандартним напівсухим методом (протравлювальні установки ПС-10, ПСШ-3, "Мобітокс"). Витрата препарату становить 1-1,5 л / т насіння. Витрата робочого розчину 10 л / т. Інокуляцію (протруювання) проводять в день посіву. У разі необхідності обробки насіння хімічними препаратами, бажано обробку проводити за кілька днів до посіву.УВАГА!Препарат "Биозлак" придушує сажкових інфекцію, але сумісний з хімічними протруйниками груп триазолов, бензімедазолов і карбоксамід, а також з інсектицидами на основі синтетичних перітроідов, диметоат і Діазінон.Спільне використання препарату "Биозлак" з хімічними протруйниками, проти головневих захворювань захищає насіння і сходи від усього спектра інфекційних захворювань. При спільній обробці можна використовувати більш доступні за ціною, специфічні для головневих захворювань хімічні препарати. Така обробка дозволяє окупити витрати на препарат "Биозлак" .уникати попадання прямих сонячних променів (при перевезенні насіння, накривати причіп брезентом, обробку проводити в закритому приміщенні);посів проводити у вологий грунт;використовувати не хлоровану воду.
призначений для придушення збудників грибних і бактеріальних захворювань на насінні зернових колосових культур. Застосовується проти збудників кореневих гнилей, бактеріозів і при стресі від хімічних протруйників.
пригнічує грибні та бактеріальні інфекції на насінні і захищає проростки і сходи культур від таких збудників як Fusarium (фузаріозне в'янення) , Bipolaris ( Helminthosporium ) (гельмінтоспоріозні "звичайна" коренева гниль), Pseudocercosporella (церкоспореллезная прикоренева гниль) , Septoria (септоріоз), сумчастий гриб Ophiobolus (офіобольозна коренева гниль);посилює ріст і розвиток коренів, підвищує імунний статус культури, і стійкість до несприятливих природних факторів (у озимих культур поліпшується зимостійкість);знімає стрес від хімічних протруйників;активізує і оздоровлює корисну мікрофлору, пригнічує патогени, не викликаючи їх звикання;запобігає втраті сортових якостей культури;вирівнює двотижневу різницю між "оптимальними" і "пізніми" посівами;збільшує урожай зерна на 3,0-3,5 ц / га і покращує його якість.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о БіоЗлак Біопрепарат

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Фунгицидный протравитель Тебузан Ультра
253,84 грн
Фунгицидный протравитель Тебузан Ультра
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Фунгицидный протравитель Рекорд
429,68 грн
Фунгицидный протравитель Рекорд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Фунгицидный протравитель Венцедор
211,53 грн
Фунгицидный протравитель Венцедор
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Престиж 20 мл
32,55 грн
Престиж 20 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Престиж 29% т.к.с. 150 мл
236,40 грн
Престиж 29% т.к.с. 150 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Эместо Квантум 10 мл
50,00 грн
Эместо Квантум 10 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Канонір Ультра ТК
1 036,22 грн
Канонір Ультра ТК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Армада ТС
635,93 грн
Армада ТС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Ларімар Тс
457,35 грн
Ларімар Тс
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв