Каталог товаров
Як екологічно і без великих витрат збільшити врожаї на третину і більше? - Agrobiz.net

Як екологічно і без великих витрат збільшити врожаї на третину і більше?

30 ноября 2017г.

Як екологічно і без великих витрат збільшити врожаї на третину і більше? Що може дати новий поштовх розвитку українському агробізнесу?

5 грудня о 12-00 у рамках ділової програми виставки Fresh Business Expo, яка проходитиме у приміщенні Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський пр-т, 15),  відбудеться доповідь Агро-дослідницької фундації «Жива країна» на тему: «Збільшення врожаю на ягідних, садових та баштанних культурах при використанні джмелів-запилювачів. Досвід «Жива Країна» 2016-17 рр».

Протягом двох останніх років фундація «Жива країна» разом із партнерами провела ряд експериментів щодо вивчення впливу джмелів на врожайність різноманітних сільськогосподарських культур. І результати виявилися більш ніж переконливими.

Наприклад, використання джмелів дозволило збільшити врожаї черешні на 30%, а у випадку заморозків  – до 500%. Також суттєво покращилися кількісно-якісні показники й інших культур. Зокрема, на 26% збільшився врожай яблук, на 43% - суниці, на 29% - малини, вага мокрого насіння гарбузів зросла на 180%!

У своїй доповіді спеціалісти Агро-дослідницької фундації «Жива країна» докладно розкажуть, як саме і де проводилися експерименти, поділяться досвідом щодо правильного використання джмелиних сімей задля збільшення врожайності.

Використання такої новітньої технології, як запилення джмелями за останні 2 роки зросло майже вдвічі за рахунок фермерських господарств, які впроваджують її на ягідних та плодових культурах. Запилення джмелями також привертає увагу українських виробників насінницького соняшнику, груші, сливи, та таких нішевих культур, як жимолость та кизил. На 2018 рік заплановано проведення вітчизняних досліджень на цих культурах.

АДФ «Жива країна» - це спілка науковців, менеджерів і аграріїв, які об’єдналися з метою дослідження, популяризації та впровадження екологічних методів ведення сільського господарства. В основі діяльності – відповідальне ставлення до землі, яка нас годує. Фахівці фундації прагнуть довести, що екологічний та науковий підхід до аграрного виробництва може і має бути економічно вигідним.

Виробнича база АДФ «Жива країна» знаходиться в с. Музичі Київської області, і вирощує джмелів з 2015 року. Наразі заплановано збільшення виробництва у 5 разів, тривають переговори про трансфер технології на ринки Середньої Азії.

Наприкінці заходу гості зможуть оглянути, як живе справжня джмелина сім'я у вулику, скуштувати відбірного пилку, та поласувати свіжими ягодами та фруктами.

Контактна особа з питань акредитації:

Олег Шпак

тел.: +380 68 847 16 42, +380 95 851 56 33, +380 68 875 52 54

За додатковою інформацією звертатися:

сайт: dziva.com.ua

e-mail: info@dziva.com.ua

322 просмотры

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти