Блу Голд, Шпола

Последнее редактирование: 22.01.2018 . Информация может быть не актуальна
Блу Голд - Agrobiz.net
336,00 грн. /шт В наличии
0 отзывов

Блу Голд®, 44% КС

 Контактний фунгіцид профілактичної дії

 Діючі речовини: сульфат міді, 255 г/л + фосфориста кислота, 185 г/л.

 ТУ У 20.2-31052661-009:2012

 Технологія виробництва розроблена та впроваджена фірмою “Кемілайн Агро”.

 Препаративна форма: концентрат суспензії.

 Механізм дії: при застосуванні препарату на поверхні рослини утворюється захисний шар, який стримує розвиток патогену. Іон фосфіту забезпечує профілактичний ефект у відношенні конкретних ооміцетів, зміцнює імунітет рослини. Іони міді поглинаються  міцелієм гриба, що призводить до денатурації білкових комплексів, в тому числі і ензим.  Це призводить до порушення процесів метаболізму в клітинах збудника, а потім і до загибелі патогену. Мідь є необхідною складовою частиною різних ферментів, які приймають участь у процесі синтезу хлорофілу. Препарат утворює стійку до дощів оболонку, чим забезпечує надійний захист рослин при несприятливих  погодних умовах. Дія фунгіциду направлена на неможливість проростання спор, а це означає, що обробіток краще проводити до появи хвороби.

 Період захисної дії: 10-14 днів.

 Призначення: контактний фунгіцид тривалої дії для захисту виноградників – від мілдью, оїдіуму; яблуні та груші – від парші, борошнистої роси, моніліозу, плодових гнилей. Дія препарату направлена на запобігання проростання спор і тому він повинен наноситися профілактично до початку зараження.

 Блу Голд новий стандарт контактних фунгіцидів.

 Застосування та норми:

Культура

Шкідливий об’єкт

Норма витрати препарату, л/га

Термін обробки

Кратність обробки

Виноградики

Мілдью, оїдіум

3,0

Обприскування в період вегетації

3

Плодові (яблуня, груша)

Парша, борошниста роса, моніліоз, плодові гнилі

3,0

Обприскування в період вегетації

4

 Норма витрати робочого розчину: 400-1500 л/га.

 Загальні рекомендації: Блу Голд – є препаратом профілактичної дії, тому обробіток рослин від хвороб – профілактичний або за появи перших її ознак. При приготуванні робочого розчину необхідну кількість препарату додають у бак, частково заповнений водою, перемішують 10-15 хв, потім додають потрібну кількість води, яка не повинна бути дуже холодною. Обробку проводять вранці або ввечері в безвітряну погоду. Кількість обробок за сезон 1-3. Блу Голд можна використовувати в бакових сумішах з багатьма інсектицидами та фунгіцидами, окрім органофосфатів та препаратів з низько- кислотною реакцією бакової суміші (рН нижче 5,5). Однак перед використанням таких бакових сумішей рекомендуємо невелику кількість перевірити на стабільність в скляній банці. Виготовлену суміш необхідно використати негайно. Висока біологічна ефективність  препарату досягається при рівномірному і максимально повному покритті поверхні оброблюваної рослини, а також при періодичному профілактичному його застосуванні, дотриманні інтервалу між обробками в системі захисту та правильному визначенні тривалості захисного періоду. Не ефективний проти патогенів, які вже проникли в рослину, оскільки перебуває на листовій поверхні і не проникає всередину.

 Переваги: 

 • створює рівномірну стійку плівку, що не змивається дощем;
 • володіє трьохосновною дією: профілактичною, лікувальною та винищувальною;
 • важливий елемент антирезистентних програм;
 • безпечний для корисної ентомофауни;
 • не токсичний для бджіл.
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Блу Голд

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует фунгициды?
Это займет менее одной минуты