Бобові Мікродобриво

Бобові Мікродобриво - Agrobiz.net
113,74 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Бор: Магній: Молібден: Марганець: Кобальт: Впливає на запліднення; - покращує формування зав’язі; - покращує міграцію цукрів; - покращує синтез протеїнів; - впливає на активність меристеми і ріст рослин; - сприяє використанню ауксинів рослиною. бере участь у фотосинтезі; впливає на синтез вуглеводів та жирів - зменшує рівень нітрітів; - впливає на синтез протеінів; сприяє утворенню бульбочкових бактерій. впливає на активність ферментів; підвищує синтез хлорофілу; впливає на зниження рівня нітратів та синтез протеїнів - послаблює токсичну дію марганцю; збільшує вміст білка в зерні; - сприяє повному використанню елементів живлення; збільшує вміст сухих речовин, покращує якість продукції.
Оптимальна рекомендована концентрація робочого розчину 3,0%. Можливе сумісне внесення мікроелементів разом із засобами захисту рослин. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів. Тестове приготування робочого розчину не повинно давати осад. Можливе незначне помутніння. Обприскування проводять зранку або ввечері. Не рекомендується виконувати позакореневе підживлення при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах та сильному поривчастому вітрі. Оптимальна температура застосування від 10°С до 25°С, швидкість вітру при цьому не повинна перевищувати 5 м/с. Препарат зберігають при температурі не нижче 5°С. При жорсткій воді (рН більше 7) рекомендуємо додавати добривоАктив-Харвест рН (0,1-0,3 л на 100 літрів води) Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво Актив-Харвест Полімікс у нормі 0,3 0,5 л/т.
Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення бобових культур
підвищення стійкості до хвороб та покращення фізіологічного стану рослин;підвищення вмісту білку;покращення азотного живлення;стабільність в робочому розчині;
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Бобові Мікродобриво

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Розница и опт
Удобрение Яра Лива Кальцинит
18,00 грн
Удобрение Яра Лива Кальцинит
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Розница и опт
Микроудобрение Яра Вита Бортрак
118,99 грн
Микроудобрение Яра Вита Бортрак
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Удобрение Сульфат Магния, Индия Еврохим
12,00 грн
Удобрение Сульфат Магния, Индия Еврохим
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Розница и опт
Оракул БИОЦИНК 1 л
170,00 грн
Оракул БИОЦИНК 1 л
Продавец:АГРОЦЕНТР
3 отзыва