Бомба Мікс (Балерина, 4,2+Бомба,0,25) Гербіцид

Бомба Мікс (Балерина, 4,2+Бомба,0,25) Гербіцид - Agrobiz.net
2 899,64 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Високочутливі до комплекту Бомба Мікс понад 100 видів бур'янів (в тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА), серед яких підмаренник чіпкий, ромашка (види), осот польовий, грабельки звичайні, амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка персидська, герань (види), гірчак (види), горошок посівний, гірчиця польова і чорна, гречка татарська, сухоребрик (види), кучерявець Софії, жовтушник прямий, зірочник середній, латук татарський, льонок (види), жовтець (види), мак дикий, лобода біла, кульбаба лікарська, грицики звичайні, жабрій (види), соняшник (падалиця), ромашка польова, ріпак (падалиця), редька дика, шпергель звичайний, щириця (види), талабан польовий, глуха кропива (види) та ін.Комплект ефективно стримує березку польову до висоти 5 - 10 см.Застосування комплекту препаратів Бомба Мікс є одним з кращих технологічних рішень для боротьби з підмаренником чіпким і видами ромашки. Складний ефір 2,4-Д у складі комплекту посилює його ефективність проти амброзії полинолистої, видів лободи, осоту. Препарати комплекту Бомба Мікс надходять у бур'ян через листя і переміщуються по всій рослині. Ріст чутливих бур'янів припиняється через кілька годин після обробки, їх листя поступово стає хлоротичним, точка росту відмирає. Повна загибель настає через 2 - 3 тижні після обприскування. Швидкість прояву затримки росту залежить від погодних умов під час обробки (вологість, температура), видового складу бур'янів і фази їх розвитку. Можливість виникнення резистентності: використання комплекту Бомба Мікс унеможливлює виникнення резистентності у бур'янів. Комплект є новітньою розробкою компанії «Август» у галузі управління резистентністю бур'янів. Він містить речовини з різних хімічних класів, які відрізняються механізмом дії, що різко знижує ймовірність виникнення стійкості у бур'янів. Комплект має високу ефективність проти широкого спектра бур'янів і гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії.
Найкраща дія комплекту Бомби Мікс при обробці бур'янів у ранні фази їх розвитку: однорічних дводольних - у фазу 2 - 6 листків (висота 5 - 10 см), багаторічних коренепаросткових - у фазу розетки до початку стеблування. Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої забур'яненості; домінування в посівах багаторічних коренепаросткових бур'янів; наявності перерослих бур'янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту - до бутонізації). Упаковка має різні ємності для Бомби і Балерини і, залежно від ситуації на полі, дає змогу застосовувати суміш у таких нормах витрати:одна упаковка на 20 га: підмаренник - у фазі 4 - 6 кілець, осот - у фазі розетка - початок стеблування, інші дводольні бур'яни - у фазі до 4 - 6 справжніх листків;одна упаковка на 15 га: високий ступінь забур'яненості, підмаренник - у фазі 6 - 8 кілець, осот - у фазі стеблування до 10 - 15 см, інші дводольні бур'яни - у фазі до 6 - 8 справжніх листків.Робочий розчин слід готувати безпосередньо перед обприскуванням. Спочатку слід відміряти необхідну кількість препарату Бомба на одну заправку обприскувача. Рекомендується приготування маточного розчину, при цьому концентрація препарату не повинна перевищувати 3%. Потім бак обприскувача заповнити приблизно наполовину водою, влити в нього маточний розчин Бомба, потім додати необхідну кількість Балерини і долити воду до повного об'єму при постійному перемішуванні робочої рідини гідравлічними мішалками. Ємність, в якій готувався маточний розчин, при цьому кілька разів промити водою. В окремих випадках, за відсутності спеціальних засобів, можливе приготування робочої рідини безпосередньо в баку обприскувача. Послідовність дій зберігається, в баку має бути не менше половини обсягу води, гідромішалка повинна постійно працювати. Балерину вносити тільки після повного розчинення Бомби.
Унікальний комплект у твін пак упаковці проти підмаренника чіпкого і широкого спектра дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, а також осоту в посівах зернових культур
знищує підмаренника чіпкого у всіх фазах його розвитку;неперевершена ефективність проти видів ромашки;ефективний проти широкого спектра дводольних бур'янів;контролює падалицю гібридів соняшнику та ріпаку;широке «вікно» застосування (від фази двох листків до другого міжвузля культури);не має післядії.
Вид: избирательного (селективного) действия
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Упаковка: пластиковая тара
Применение: для пшеницы
Форма выпуска: гранулы
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Бомба Мікс (Балерина, 4,2+Бомба,0,25) Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 577,97 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв