Борей Нео, к.с. Інсектицид

Борей Нео, к.с. Інсектицид - Agrobiz.net
834,20 грн /шт В наличии
Задать вопрос
альфа-циперметрин відноситься до хімічного класу синтетичних піретроїдів, володіє швидким контактним і кишковим дією, проявляє так званий «нокдаун-ефект».Імідаклоприд і клотіанідін - речовини з класу неонікотиноїдів з гострим контактним і кишковим дією і високої системною активністю, які розрізняються за розчинністю і рухливості.Спектр дії:широкий спектр сисних і гризуть шкідників на зернових культурах, в тому числі клоп шкідлива черепашка, злакові мухи, попелиці, трипси, пьявіца, хлібні блішки, хлібні жуки. У 2016 році планується реєстрація препарату на буряк цукровий, горох, ріпак, картопля, пасовища, а також для авіаційного застосування.Механізм дії:Борей Нео містить унікальний комплекс трьох діючих речовин, різних за характером дії.Альфа-циперметрин не проникає в рослину, він концентрується на його поверхні і / або в кутикуле. Володіє дуже швидким контактним і кишковим дією, впливає на нервову систему комах, порушуючи проникність клітинних мембран і блокуючи натрієві канали. Виявляє досить тривалий залишковий, а також репеллентное дію.Клотіанідін менш рухливий і менш розчинний, в порівнянні з імідаклоприд, тому краще закріплюється в тих частинах рослини, на які він потрапив. Має потрійну дію - контактним, кишковим і системним.Імідаклоприд , що має розчинність вище, ніж у клотіанідіна, швидше поглинається рослиною і переміщається по тканинах, позбавляючи комах можливості завдати рослині істотні пошкодження.Крім того, за рахунок поступового перерозподілу цієї діючої речовини в рослині, підтримується його постійна ефективна концентрація в найбільш уразливих частинах - листках і колосі.Ці три діючі речовини ефективні не тільки самі по собі, але ще і мають виражений синергізмом, надаючи вплив на різні етапи передачі нервового імпульсу.Альфа-циперметрин впливає на натрієві канали, а неонікотиноїди блокують рецептори, викликаючи зростання концентрації ацетилхоліну в синапсі. Синергізм виражається в одночасному збудженні предсинаптичного і постсинаптичних нейронів.Швидкість впливу:препарат починає діяти одразу після потрапляння на рослину. Протягом однієї години після надходження діючих речовин в організм шкідників вони припиняють харчуватися, а їх загибель настає протягом 24 годин.Період захисної дії:не менше 14 діб.Можливість виникнення резистентності:малоймовірна при дотриманні регламентів застосування. Для попередження розвитку резистентності рекомендується чергувати Борей Нео з інсектицидами іншого механізму дії.обмеження:Борей Нео високотоксичний для бджіл (прикордонно-захисна зона для бджіл - не менше 4 - 5 км, обмеження льоту бджіл - не менше 4 - 6 діб).
перед застосуванням необхідно ретельно збовтати препарат в заводській упаковці.Для приготування робочої рідини бак заповнити на половину водою, включити переміщуючий пристрій, влити розрахункова кількість препарату, потім при працюючій мішалці бак довести водою до повного об'єму. В процесі обприскування робоча рідина повинна постійно перемішуватися.Робоча рідина повинна бути використана в день приготування.
трикомпонентний інсектицид для захисту зернових культур від комплексу шкідників.
Унікальна комбінація трьох діючих речовин, що відносяться до двох різних хімічних класів і відрізняються за механізмом дії і фізичними властивостями, що забезпечує надійний контроль комплексу шкідників зерновихВисока швидкість дії і тривалий період захистуЗнищення скритоживущих шкідників і харчуються на нижній стороні листаЗбереження високої інсектицидної активності в широкому діапазоні температур і вологості повітря
Форма выпуска: концентрат суспензии
Срок применения: в период вегетации
Тип: Контактно-кишечного действия
Применение: для пшеницы
Страна производитель: Россия
Производитель: August
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Борей Нео, к.с. Інсектицид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Контактно кишечный инсектицид Фас
257,81 грн
Контактно кишечный инсектицид Фас
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Препарат 30 В, к.э 900 мл.
42,70 грн
Препарат 30 В, к.э 900 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Смерть вредителям 500 мл.
33,60 грн
Смерть вредителям 500 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Кораген 4 мл
13,00 грн
Кораген 4 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Скарадо-М Биофугницид (плодово-ягодный)
460,00 грн
Скарадо-М Биофугницид (плодово-ягодный)
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв