Каталог товаров

Борне мікродобриво SSP Бор

в наличии
85,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Черкассы
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Описание товара

Борне добриво для позакореневого підживлення поєднує високу концентрацію бору з ідеальною розчинністю, а також має високий ступінь поглинання листом рослини за рахунок органічних трансферів.

Борне мікродобриво, що містять бор в доступній для рослин формі, активує цвітіння і, запліднення, освіту і утримання зав'язі. При нестачі бору рослини втрачають зав'язь і, відповідно, урожай
Мікродобриво SSP БОР містить цей мікроелемент у високоподвіжной, доступною для рослин формі. Застосовується способом позакореневого підживлення (обприскування листя) або внесення в грунт при поливі (краплинному зрошенні) - фертигація.

Бор бере участь в транспорті цукрів, синтезі лігніну, вуглеводів і индолилуксусной кислоти (гормону росту).

Особливості наших борних добрив
* бор в поліанніонной нативной формі;
* наявність кобальто-молібденнового комплексу, м / е
* гумінові препарати з імунно-коректорами і антистрессорамі;

СКЛАД
В-11%; К-8%; Mo-1.5г / л; З-0,7г / л, Mn-1г / л (Cu, Fe, Zn- 0,0,1г / л) гумінові в-ства-4%, ФАВи- 5%

читать дальше свернуть
Характеристики
Агрегатное состояние
Сроки внесения(сезонность)
Весенне-летнее
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
код: 222306
166,50 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 222306
801,05 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 222307
188,70 грн.
в наличии
-6%
ТОП
продажи
Доставка
Free
213,00 грн. 200,00 грн.
в наличии
-4%
Доставка
Free
125,00 грн. 120,00 грн.
в наличии
188,00 грн.
в наличии
190,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти