Каталог товаров
-9%

Бравекто (Bravecto) 250 мг 1 таблетка для собак 4.5-10кг (від блох і кліщів на 3 місяців) MSD Нідерланди (термін до 11.2023р)

в наличии
код: 20866
764,83 грн.
экономия: 68,83 грн.
696,00 грн.
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Таблетки від бліх і кліщів Bravecto (Бравекто) для собак вагою від 4,5 до 10 кг.

Опис:
За зовнішнім виглядом являє собою таблетку конічної форми з гладкою або трохи шорсткою поверхнею, можлива наявність вкраплень. Таблетки від світло-коричневого до темно-коричневого кольору.

Лікарська форма:
Таблетки для перорального застосування

Склад:
1 таблетка містить діючу речовину флураланер:
- 112,5 мл для собак вагою від 2,0 до 4,5 кг
- 250,0 мл
для собак вагою від 4,5 до 10,0 кг
- 500,0 мл
для собак вагою від 10,0 до 20,0 кг
- 1000,0 мл
для собак вагою від 20,0 до 40,0 кг
- 1400,0 мл
для собак вагою від 40,0 до 56,0 кг

Допоміжні речовини: ароматизатор свинячої печінки, сахароза, крохмаль кукурудзяний, натрію лаурилсульфат, натрію ембонат моногідрат, магнію стеарат, аспартам, гліцерин, олія соєва, макрогол 3350.

Фармакологічні властивості:
- Флураланер, що входить до складу препарату, є акарицидів та інсектицидом. Він ефективний проти кліщів (дорослі та ювенільні стадії) Ixodes ricinus, Ixodes hexagonus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis і Rhipicephalus sanguineus і бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis).
- Флураланер є сильнодіючим інгібітором деяких частин нервової системи членистоногих, діючи антагоністично на потенциалнезависимые канали-переносники для іонів хлору (ГАМК-рецептор і глютамат-рецептор).
- Після застосування флураланер швидко абсорбується, досягаючи максимальних концентрацій у плазмі протягом доби. Корм посилює абсорбцію. Флураланер системно розподіляється і досягає найвищих концентрацій в жирі, далі слід печінку, нирки і м'язи. Тривале збереження і повільне виведення з плазми і відсутність інтенсивного метаболізму забезпечують ефективні концентрації флураланера протягом інтервалу між застосуванням препарату. Основним способом виведення з організму є виведення незмінного флураланера з екскрементами.

Показання до застосування:
Профілактика і лікування змішаних паразитарних інвазій у собак. Препарат забезпечує тривале (до 12 тижнів) системний інсектицидні і акарицидні захист тварин при імагінальних і ювенальних стадіях розвитку кліщів (імаго і личинки Ixodes ricinus, Ixodes hexagonus, Ixodes scapularis, Ixodes holocyclus, Dermacentor reticulatus, Dermacentor variabilis і Rhipicephalus sanguineus) і бліх (Ctenocephalides felis і Ctenocephalides canis). Препарат викликає загибель бліх через 8 год. після їх попадання на тіло, кліщів - через 12 год.. Препарат можна застосовувати в комплексній терапії блошиних алергічних дерматитів

Дозування:
Таблетки застосовують собакам індивідуально перорально під час або незадовго до/після годування в терапевтичній дозі 25-56 мг флураланера на 1 кг маси тварини. Бравекто володіє привабливим ароматом та смаком і, як правило, охоче поїдається собаками; у іншому випадку, препарат вводять примусово безпосередньо в пащу або згодовують з кормом. Розламування таблеток не допускається. Слід переконатися в тому, що собака повністю проковтнула необхідну дозу препарату.

При одночасному застосуванні Бравекто з антигельминтиками, антибіотиками, нестероїдними протизапальними засобами та глюкокортикостероїдами небажаних реакцій і зниження ефективності препарату не виявлено.
Перед введенням препарату необхідно точно визначити масу тіла тварини. Собакам масою тіла понад 56 кг, необхідно вводити відповідну комбінацію двох таблеток.

Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів препарату
препарат не слід застосовувати цуценятам віком до 8-тижневого віку і/або собакам масою менше 2 кг
не застосовувати тваринам з інтервалом менше, ніж 8 тижнів

Застереження:
Допускається застосування препарату в період вагітності і лактації

Виробник: Intervet International B. V., Нідерланди

Услоия зберігання:
В закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 2 °С до 30°С. Лікарський засіб слід зберігати в місцях, недоступних для дітей і тварин.

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид животных
Собаки
Лекарственная форма
Таблетки
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 19495
33,00 грн.
в наличии
код: 15139
80,00 грн.
в наличии
код: 15990
65,00 грн.
в наличии
код: 19063
125,00 грн.
в наличии
код: 5888
158,00 грн.
в наличии
код: 18651
800,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти