Буряки Мікродобриво

Буряки Мікродобриво - Agrobiz.net
113,28 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Буряки дуже вимогливі до наявності у живленні бора та марганцю.Бор істотно впливає на вуглеводний і білковий обміни та інші біохімічні процеси в рослинах. За його нестачі порушується перехід вуглеводів і крохмалю із листків в інші органи, внаслідок чого гальмується процес фотосинтезу, незадовільно забезпечується вуглеводами коренева система та погіршується її розвиток. Нестача бору зумовлює функціональні захворювання буряків, спостерігається хлороз серцевинних листків, загнивання кореня (суха гниль).Фізіологічне значення марганцю полягає в тому, що він бере участь в окисно-відновних реакціях у рослинних клітинах і пов`язаний з діяльністю окиснювальних ферментів – оксидаз. У разі нестачі цього елемента знижується інтенсивність окисно-відновних процесів і синтезу органічних речовин у рослинах.Марганець бере участь в переміщенні речовин по органах рослин. Він відіграє важливу роль у процесах засвоювання рослинами амонійного і нітратного азоту. За амонійного живлення рослин він діє як сильний окисник, а за нітратного – як сильний відновник. Отже, у разі нестачі марганцю порушується відновлення нітратного азоту, що призводить до нагромадження нітратів у тканинах рослин.Буряки також гостро потребують кобальт та молібден. Кобальт позитивно впливає на енергетичний обмін, дихання та накопичення цукрів. Молібден – складова частина ферментів нітратредуктаз, які беруть участь у відновленні нітратів до аміаку в клітинах коренів і листків рослин. Крім того, під впливом молібдену аміак інтенсивніше використовується рослиною для утворення амінокислот і білків.
Оптимальна рекомендована концентрація робочого розчину 3,0%. Можливе сумісне внесення мікроелементів разом із засобами захисту рослин. Перед змішуванням рекомендується перевірити сумісність препаратів. Тестове приготування робочого розчину не повинно давати осад. Можливе незначне помутніння. Обприскування проводять зранку або ввечері. Не рекомендується виконувати позакореневе підживлення при інтенсивному сонячному випромінюванні, високих температурах та сильному поривчастому вітрі. Оптимальна температура застосування від 10°С до 25°С, швидкість вітру при цьому не повинна перевищувати 5 м/с Препарат зберігають при температурі не нижче 5°С. При жорсткій воді (рН більше 7) рекомендуємо додавати добриво Актив-Харвест рН (0,1-0,3 л на 100 літрів води) Для запобігання стресових факторів рекомендується додавати у бакову суміш з пестицидами та мікроелементами мікродобриво Актив-Харвест Полімікс у нормі 0,3 0,5 л/т.
Висококонцентроване комплексне хелатне добриво для листового підживлення цукрових, кормових та столових буряків
підвищення імунітету рослин; підвищення врожайності на 15-20%; підвищення цукристості; збільшення кореневої системи, особливо вторинної; зменшення враженості кореневими гнилями; містить мікроелементи в легкодоступній для рослини формі; стабільність в робочому розчині.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Буряки Мікродобриво

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Розница и опт
Удобрение Яра Лива Кальцинит
18,00 грн
Удобрение Яра Лива Кальцинит
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Розница и опт
Микроудобрение Яра Вита Бортрак
119,76 грн
Микроудобрение Яра Вита Бортрак
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Удобрение Сульфат Магния, Индия Еврохим
12,00 грн
Удобрение Сульфат Магния, Индия Еврохим
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Розница и опт
Оракул БИОЦИНК 1 л
170,00 грн
Оракул БИОЦИНК 1 л
Продавец:АГРОЦЕНТР
3 отзыва