Бустер, в.р. Прилипач

Бустер, в.р. Прилипач - Agrobiz.net
217,92 грн /шт В наличии
Задать вопрос
ПАР Бустер знижує поверхневий натяг робочого розчину гербіцидів, в наслідок чого площа кожної краплі збільшується у кілька разів, а краплі робочого розчину менше скочуються з листя бур’янів, добре на них утримуються і краще розтікаються по їх поверхні. Загальна площа покриття листя робочим розчином гербіциду зростає. ПАР Бустер підвищує ступінь проникнення діючої речовини в листя (допомагає діючій речовині гербіциду набагато швидше долати бар'єр у вигляді епікутікулярних волосків або надмірного опушення на поверхні листя).
Для приготування робочого розчину необхідну кількість пестициду при ввімкненому режимі змішування залити в заповнений на 1/3 бак обприскувача. Через 15 хвилин додати ПАР Альфалип Екстра та долити водою до повного обєму бака. Особливо рекомендується для застосування з гербіцидами в посушливих умовах, коли на полі є лише середньочутливі бур'яни, що перебувають у перерослому або стресовому стані.Норма витрати робочої рідиниПАР Бустер застосовується в нормі 50 мл на 100 л води за норми витрати робочої рідини 200-300 л/га. При обробітку з меншим об’ємом потрібно використовувати не менше 100 мл ПАР Бустер на 1 га. В посушливих та жарких умовах рекомендується збільшити норму ПАР Бустер до 150 мл/га та збільшити норму виливу робочого розчину.
Поверхнево-активна речовна (ПАР) призначена для покращення покриття, утримання та проникнення робочих розчинів гербіцидів
Покращення рівномірності покриття робочою рідиною листкової поверхні при обприскуванні.Підвищення ступеня проникнення діючих речовин гербіцидів.Досягнення більш високої ефективності гербіцидів при контролі бур'янів, листя яких вкриті воском або густо опушені.Збільшення стійкості препаратів до змиваня дощем, дії роси та ультрафіолетових променів.Відсутність фітотоксичністі для с/г культур.Сумісність в бакових сумішах з більшістю гербіцидів.Забезпечення високої стабільності робочого розчину гербіцидів.Стабільність у широкому спектрі температур та рh-середовищ.
Страна производитель: Украина
Производитель: Альфа Химгрупп
Тип: Ионный
Назначение: для ускорения действия гербицида
Применение: для гербицидов
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Бустер, в.р. Прилипач

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Прилипатель Альфалип
65,93 грн
Прилипатель Альфалип
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Прилипатель Глайдер
445,67 грн
Прилипатель Глайдер
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Прилипатель Протегер
300,00 грн
Прилипатель Протегер
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
АгроПАВ Екстра
250,11 грн
АгроПАВ Екстра
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Прилитпатель Бустер
269,95 грн
Прилитпатель Бустер
Продавец:Інтер-Агро С
Адьювант АгроПАВ
108,43 грн
Адьювант АгроПАВ
Продавец:Інтер-Агро С