Декабрист 480, в.р.к. Гербіцид

Декабрист 480, в.р.к. Гербіцид - Agrobiz.net
781,33 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат проникає через надземну частину рослин та частково через корені, швидко поширюється по всій рослині. Знищує не тільки вегетативну масу, але й кореневу систему багаторічних дводольних бур’янів. Препарат одночасно впливає на декілька процесів в організмі рослини: порушує процеси синтезу білків, пригнічує фотосинтез, порушує процеси поділу та росту клітин рослини. Ознаки гербіцидної дії на бур’яни спостерігаються, у залежності від погодних умов, через 7–15 днів після внесення препарату.Реакція деяких бур’янів на дію препаратаДуже чутливіБерезка польоваЗірочник середнійПолин гіркийБудяк щетинистий рожевий)Калачики, видиПортулак городнійВероніка, видиКанатник ТеофрастаРедька дикаГалінсога дрібноквітковаКропива, видиРоман, видиГірчак, видиКропива глухаРомашка, видиГірчак березковиднийКульбаба лікарськаСокирки польовіГірчиця польоваЛобода білаСоняшник, падалицяГречка татарськаЛутига розлогаСпориш звичайнийГрицики звичайніМак дикийСухоребрик, видиДескурайнія СофіїНезабудка польоваФіалка польоваДурман звичайнийОсот городнійЧистець однорічнийЖабрій, видиПаслін чорнийШпергель польовийОсот жовтий (польовий)Переліска однорічнаЩириця звичайнаЧутливіАмброзія полинолистаВолошка синяРутка лікарськаПомірно чутливіЗлинка канадськаПідмаренник чіпкийТалабан польовийНетреба, види СтійкіБорщевикЖовтецьЛатук компаснийГірчак повзучийМолочай, видиЩавель, види
Фаза розвитку бур’янів. Максимальна ефективність дії препарату спостерігається при внесенні його під час активного росту бур’янів: фаза 2–4 листки для однорічних дводольних, фаза розетки (для осотів) та довжина пагонів до 10–15 см для березки польової.Фаза розвитку культурних рослин. На зернових колосових препарат вносять в період кущення культурних рослин. На кукурудзі препарат вносять в період 3–5 листків у рослин кукурудзи.Внесення препарату на інших етапах росту та розвитку культурних рослин може призвести до їх токсикації. Погодні умови. Температура повітря +16…+22 0С в період застосування препарату є оптимальною. Знижена (менша ніж +12 0С) або підвищена (більша за +25 0С) температура повітря, посуха або інші несприятливі стресові умови для росту та розвитку бур’янів подовжують час прояву візуальних ознак дії гербіциду, а також можуть знизити ефективність знищення бур’янів. Дощ протягом 4 годин після внесення препарату може знизити ефективність дії препарату на рослини бур’янів. Обприскування рекомендовано проводити вранці або ввечері. Швидкість вітру під час внесення препарату не повинна перевищувати 4 м/с. Для боротьби зі злісними багаторічними бур’янами (види осотів, березка польова) при уході за парами, а також при підготовці поля під посів застосовують бакову суміш Аргумент Форте 500SL (1,5–2,0 л/га) + Декабрист 480 (0,3–0,5 л/га). Застереження:внесення препарату на ранніх етапах (до фази кущення для зернових або до фази 3 листків для кукурудзи) або при переростанні (після трубкування для зернових або після 5 листків у кукурудзи) може призвести до токсикації культурних рослин;механічні обробки ґрунту (культивація, боронування посіву) дозволяється робити не раніше 7 днів до або після внесення препарату;не допускати зносу препарату на посіви чутливих (дводольних) культур під час внесення;не застосовувати препарат на посівах зернових культур з підсівом люцерни, конюшини, буркуна або інших дводольних культур;погранична зона льоту бджіл 1–2 км. Обмеження часу льоту бджіл 6–12 годин після внесення препарату.
Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів в посівах сільськогосподарських культур.
Контролює близька 200 видів дводольних бур’янів.Знищує кореневу систему багаторічних дводольних бур’янів, в тому числі таких злісних, як березка польова та види осотів.За рахунок синергізму є ідеальним партнером для бакових сумішей гербіцидів.Відсутність фітотоксичності для культурних рослин при дотриманні регламенту застосування.Не накладає обмежень щодо висівання наступних культур сівозміни.
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Форма выпуска: водорастворимый концентрат
Применение: для пшеницы
Упаковка: пластиковая тара
Страна производитель: Венгрия
Производитель: Петерс энд Бург Лтд
Вид: избирательного (селективного) действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Декабрист 480, в.р.к. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Отаман Экстра
165,00 грн
Сплошной системный гербицид Отаман Экстра
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 582,03 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
662,65 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Дикамба Форте 20мл
14,70 грн
Дикамба Форте 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Танаїс ВГ
2 392,80 грн
Танаїс ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв