Деметра Мікс (Деметра, 4,2+Мортира, 0,3) Гербіцид

Деметра Мікс (Деметра, 4,2+Мортира, 0,3) Гербіцид - Agrobiz.net
4 583,57 грн /шт В наличии
Задать вопрос
завдяки унікальному поєднанню двох діючих речовин, Деметра Мікс дозволяє знищувати підмаренник чіпкий на всіх стадіях розвитку бур'яну і ефективно контролювати березка, за дією на який Деметра мікс не має собі рівних, до висоти 30 см в момент обробки. Крім того, препарат ефективний проти широкого спектра інших дводольних бур'янів, серед яких: горець (види), пікульнік (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохия веничная, паслін чорний, кульбаба лікарський, вероніка (види), рутка аптечна, кропива пекуча, очний колір польовий, соняшник (самосів), ториця польова, пупавка польова, фіалка (види), роговик польова, глуха кропива (види), борщівник (види), осот (види), лобода біла, мак-дикий , ромашка непахучая, грицики, гірчиця польова, амброзія полинолиста.Механізм дії:флуроксіпір викликає реакцію ауксинового типу, швидко, протягом 1 год, поглинається листям бур'янів, частково абсорбується корінням рослин з грунту. Він активно переміщається і розподіляється по всій рослині, включаючи точки зростання, порушує розвиток клітин рослин і впливає на процеси росту в цілому. За принципом дії флуроксіпір схожий з натуральним рослинним гормоном - индолилуксусной кислотою. Трибенурон-метил є інгібітором освіти ферменту ацетолактатсинтази, володіє системною активністю, поглинається через листя і коріння і легко переміщується в бур'янах. У чутливих рослинах блокує фермент ацетолактатсинтази, який бере участь в синтезі незамінних амінокислот. Придушення ферменту призводить до швидкої зупинки росту рослин, а потім і до їх загибелі.Можливість виникнення резистентності:Відсутнє.Деметра Мікс є новітньою розробкою компанії «Август» в галузі управління резистентністю бур'янів. Як і деякі інші сучасні гербіциди на зернові культури, цей препарат має не тільки високою ефективністю проти широкого спектра бур'янів, а й гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії. Дві діючі речовини Деметри Мікс відносяться до різних хімічних класів, володіють різним механізмом дії, що виключає ймовірність виникнення стійкості у бур'янів.Швидкість і симптоми впливу:перші ознаки пригнічення бур'янів при сприятливих умовах виявляються через кілька годин після застосування гербіциду. Видимі ознаки дії (знебарвлення і скручування листя, скорочення міжвузлів, почервоніння жилок, хлороз листя, відмирання точок росту, некроз тканин) виявляються через 3 - 4 дні. Залежно від виду бур'янів та погодних умов остаточна загибель бур'янів відбувається через 2 - 3 тижні після обробки.Фактори, що впливають на ефективність препарату:оптимальна температура для застосування - від 8 до 25 ° С, коли йде активний ріст бур'янів і препарат діє швидше. Не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки, і після них через можливість зниження ефективності Деметри Мікс.
Деметру Мікс застосовують на пшениці ярої та озимої, ячмені ярому і озимому. Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої засміченості; переважання в посівах багаторічних корнеотприскових бур'янів; наявності переросли бур'янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту і бодяка - до бутонізації, березка - до висоти 30 см). Найбільш ефективний контроль березки забезпечується, коли основна маса його рослин зійшла.упаковка, в залежності від ситуації на полі, дозволяє застосовувати суміш в нормах витрати:• Одна упаковка на 30 га: культура - до фази прапорцевого листка; березка - висотою до 30 см; підмаренник - 8 - 10 мутовок; бур'яни з родини хрестоцвіті, пікульнік - до 6 - 8 справжніх листків; лобода, ромашка, амброзія полинолиста, волошка - до 6 справжніх листків; осот і осот - стеблування до 20 см;• Одна упаковка на 40 га: культура - до фази прапорцевого листка; березка - висотою до 15 - 20 см; підмаренник - 8 - 10 мутовок; бур'яни з родини хрестоцвіті, пікульнік - до 6 справжніх листків; лобода, ромашка, амброзія полинолиста, волошка - до 4 - 6 справжніх листків; осот і осот - стеблування до 15 см.Деметра Мікс не вимагає додавання в робочий розчин додаткових поверхнево-активних речовин.
післясходовий двокомпонентний гербіцид в оригінальній бінарної упаковці проти однорічних і багаторічних дводольних бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, включаючи берізка польова та підмаренник чіпкий, в посівах зернових культур.
відмінне дію проти всього спектра дводольних бур'янів, включаючи осот і осотиефективний контроль березки польової та підмаренника чіпкоговисокий результат в боротьбі з пізніми сходами берізки та інших бур'янів завдяки широкому вікну застосування (аж до фази прапорцевого листка культури)запобігання виникненню резистентності у бур'янів завдяки наявності двох діючих речовин з різними механізмами діївідсутність післядії, можливість використання у всіх типах сівозмінефективне застосування без додавання ад'ювантазручна упаковка "твін-пак", що виключає помилки в дозуваннях
Страна производитель: Россия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Деметра Мікс (Деметра, 4,2+Мортира, 0,3) Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 560,39 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
658,64 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 342,03 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
48,00 грн
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Толазин СЕ
262,40 грн
Толазин СЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Танаїс ВГ
2 392,80 грн
Танаїс ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв