Каталог товаров

Диклокс порошок 10 кг (кокцидиостатик)

в наличии
код: 1422
1 802,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Порошок від світло-жовтого до жовтого кольору.

Склад

100 г препарату містить діючу речовину: діклазуріл 0,2 м. Допоміжні речовини: до 100 г.

Фармакологічні властивості

АТС vet QP51A, препарати проти протозойних інфекцій (QP51AJ03, діклазуріл)

Діклазуріл – хімічно синтезований нейонофор, який відноситься до класу бензолацетонітрілов, який порушує енергетичні обмінні процеси ендогенного циклу розвитку еймерій. Діклазуріл діє на всі види еймерій птиці (Eimeria acervulina, E. brunetti, Е. maxima, E. mitis, E. necatrix, E. tenella, E. adenoides, E. gallopavonis, Е. meleagrimitis, E. anseris, E. truncata і ін.), еймерій кролів (Е. flavescens, E. intestinalis, E. magna, E. perforans, E. stiedae і ін.), молодняка великої рогатої худоби (Е. bovis, E. zuernii, E. ellipsoidalis, E . cylindrica), молодняка овець, кіз (Е. crandalis, E. оvinoidalis, E. arloingi, E. intricata, E. faurei) і поросят (Isospora suis; E. suis, E. debliecki, E. scabra, E. perminuta ). Найбільш чутливі до препарату нестатеві форми ендогенного циклу розвитку еймерій; препарат також пригнічує споруляцію ооцист. Діклазуріл не акумулюється в органах і тканинах організму тварин і не викликає негативних наслідків навіть при перевищенні рекомендованих доз в 25-50 разів.

Застосування

Лікування і профілактика великої рогатої худоби (молодняк), овець (молодняк), кіз (молодняк), кроликів (молодняк), свиней (молодняк), птиці (курчата-бройлери), водоплавної птиці (молодняк качок, гусей, фазанів, індиків) при еймеріозах, викликаних різними видами еймерій.

Дозування

Перорально з кормом в дозах, зазначених в таблиці:

Вид тварини

Добова доза препарату

Добова доза за діючою речовиною (Діклазуріл)

Кратність і періодічність застосування

Молодняк великої рогатої худоби, овець, кіз, свиней, кролів

0,5 г/кг маси тіла

1 мг/кг маси тіла

дворазово з інтервалом 3 тижні

Кури (курчата-бройлери)

50 г/100 кг готового корму

1 мг/1 кг готового корму

з першої доби життя до кінця відгодівлі

Молодняк качок, гусей, фазанів
з першого дня життя до 16-тижневого віку

Молодняк індиків
з першого дня життя до 14-тижневого віку

Препарат ретельно перемішують з кормом спочатку з невеликою його частиною (3-10% загальної кількості), а потім отриману суміш перемішують з іншими корми.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з індивідуальною підвищеною чутливістю до діклазурілу.

Не застосовувати одночасно з іншими еймеріостатікамі.

Не застосовувати більше концентровану, ніж рекомендована, суміш препарату з кормом.

Не застосовувати препарат самкам в період вагітності і лактації, курей-несучок і дорослої птиці.

Застереження

Забій птиці на м’ясо дозволяється через 5 діб після останнього застосування препарату. Період каренції для молодняка великої рогатої худоби, овець, кіз, кролів, свиней – 0.

Форма випуску

Пакети з плівки полімерної і / або фольги ламінованої, полімерні банки з кришками (контейнери) по 50, 200 г, 1 кг; мішки по 10, 20 кг.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі від 0 ° С до 25 ° С. Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.

Термін придатності

2 роки з дати виготовлення, після розмішування з кормом – 24 години.
читать дальше свернуть
Характеристики
Лекарственная форма
Порошок
Вес (кг)
10
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС)|Свиньи|Овцы|Козы|Кролики|Домашняя птица|Птицы
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
260,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
279,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
77,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
251,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
36,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти