Димефос, к.е. Інсектицид, Кропивницкий

Последнее редактирование: Вчера .
Димефос, к.е. Інсектицид - Agrobiz.net
205,36 грн. /шт В наличии
Димефос володіє швидкою системною і контактною дією на гризучих та сисних шкідливих комах і кліщів. В організмі шкідників препарат інгібує холіноестеразу, впливаючи на нервову систему та викликаючи пригнічення дихання, серцевої діяльності, параліч і смерть. Середній період захисної дії культури становить 15-20 днів. Дія препарату на шкідника проявляється через 3-5 годин після проведення обробки.
Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +12 до +35C. Уникайте застосування препарату перед або відразу ж після приморозків. Препарат Димефос має тривалу захисну дію – більше 15 днів за оптимальних умов навколишнього середовища.Порядок приготування робочого розчину препарату:Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість сторонніх часток, мулу або глини у воді може істотно вплинути на ефективність дії гербіциду. Під час використання жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням інсектицидної обробки: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача і на третину наповнити бак водою, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату та після ретельного перемішування долити води до повного об’єму.Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину та під час проведення обприскування.
Фосфорорганічний контактно-кишковий інсектоакарицид системної дії проти широкого спектру шкідників.
Препарат має системну дію і не змивається дощем вже через 1 годину після обробки;Ефективний проти багатьох видів шкідливих комах. Економічно доцільно використовувати в період максимальної щільності шкідників на полі;Завдяки проникненню в тканини рослин пригнічує шкідників, що живуть приховано (мінерів, личинок, мух);Застосовується в програмах боротьби з популяціями комах, стійких до піретроїдів;Має широкий спектр дії, використовується на багатьох культурах;Прекрасно працює в бакових сумішах з іншими пестицидами.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты