Каталог товаров

Добриво Biopon Duo рідкий еліксир для орхідей 35 мл

в наличии
код: 1110
57,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Інноваційний двокомпонентний препарат, який призначений для підживлення і швидкої регенерації усіх видів орхідей. Особливо рекомендований для орхідей із різними проблемами (повільний ріст, недостатнє або відсутність цвітіння, нездоровий вигляд), але може також використовуватися профілактично для здорових рослин. 

Поєднана дія кондиціонера та регенератора призводить до відновлення життєдіяльності рослин, їх здорового вигляду та прекрасного забарвлення квітів і листя/

Кондиціонер забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для правильного росту та цвітіння, а 
регенератор зміцнює їх, і зменшує стрес, викликаний пересадкою або неправильним доглядом, та відновлює їхній загальний баланс. 

Особливо легко та зручно використовувати двокомпонентний аплікатор, який одночасно дозує потрібну кількість кондиціонера та регенератора. Оскільки обидві рідини поміщені в окремі ємності, вони зберігають свої цінні властивості протягом більш тривалого періоду часу. Два компоненти змішуються лише в ґрунті, завдяки чому поживні та регенеративні елементи легко засвоюються рослинами.

Спосіб застосування

Обламайте кінчик аплікатора в місці вигину і помістіть кінчик у субстрат так, щоб не перешкоджати витіканню розчину. Один раз натисніть на аплікатор щоб почалося витікання розчину в субстрат. Підживлення рослини триває протягом 4-х тижнів, незалежно від швидкості витікання розчину в субстрат.

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид удобрения
Комплексный
Концентрированная форма удобрения
Да
Максимальная температура эффективного действия, град.
30
Минимальная температура эффективного действия, град.
5
Назначение
Для цветов
Препаративная форма
Раствор
Тип комплексного удобрения
Минеральное
Упаковка
Пластиковая тара
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Новая Пошта (відділення)

Justin (відділення)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 5199221
31 800,00 грн.
в наличии
код: 5199216
7 900,00 грн.
в наличии
код: 5199214
7 900,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти