Каталог товаров

Добриво Зелений Щит Бутон 10 г Агромаксі

в наличии
код: 670
17,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Бутон - стимулює плодоутворення, збільшує урожай, захищає від заморозків. Препарат Бутон є унікальним природним комплексним засобом збереження і збільшення врожаю.

Діюча речовина: Натрієва сіль гібберелінова кислота, 20 г/кг
Препаративна форма: Cипучий порошок
Оброблювані культури: Картопля, Томат, Суниця, Капуста, Баклажан, Смородина, Лук, Огірок, Квіткові к-ри, Квасоля, Черешня, Яблуня, Горох, Дайкон

Переваги препарату:

  • Збільшує урожай на 37% і прискорює дозрівання на 5-7 днів.
  • Покращує поживні і смакові якості, вміст вітамінів.
  • Препарат бутон підвищує екологічну чистоту овочів, плодів і ягід.
  • Підвищує стійкість рослин до заморозків і посухи, покращує приживлюваність висаджених або висіяних рослин.
  • Стимулює зростання, цвітіння і плодоутворення, оберігає зав'язі від опадання.
читать дальше свернуть
Характеристики
Препаративная форма
Гранулы
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Новая Пошта (відділення)

Justin (відділення)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 603
18,00 грн.
в наличии
код: 590
14,00 грн.
в наличии
код: 265
8,00 грн.
нет в наличии
код: AD-959
4 900,00 грн.
в наличии
код: 603
18,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти