Каталог товаров

Добриво Зелений Щит Завязь 10 г Агромаксі

в наличии
код: 669
16,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Зав’язь – універсальне екологічне добриво, яке забезпечить ваші овочі великим якісним урожаєм. Каталізатор ростової активності направлено діє на дозрівання насіння, чим прискорює розвиток рослини.

Діюча речовина: Натрієва сіль гібберелінова кислота, 5,5 г/кг
Препаративна форма: Cипучий порошок
Застосування препарату: Зав'язь сприяє формуванню плодів навіть в несприятливих умовах — при дуже низьких або високих температурах, при затяжних дощах тощо.
Клас токсичності: ІІІ клас
Оброблювані культури:Смородина, Картопля, Вишня, Томат, Баклажан, Виноградники, Слива, Суниця, Капуста, Огірок, Горох, Яблуня,Перець, Квасоля, Груша, Малина

Особливості застосування:

З 2 г препарату Зав'язь за інструкцією виходить 10 л робочого розчину для обприскування рослин до легкого змочування листя. Передбачає обробку овочевих рослин і в відкритому, і в закритому грунті.
Активна речовина стимулятора не дозволяє рослинам скидати квітки і молоду зав’язь, а також збільшує їх чисельність.

Переваги:

  • Унікальний препарат для злаків — підвищує врожайність кукурудзи на 30%;
  • Сприяє зростанню врожайності при тепличному вирощуванні при нестачі комах-запилювачів;
  • Прискорення дозрівання плодів при несприятливому довгостроковому прогнозі погоди;
  • Універсальне застосування для овочевих, плодових і ягідних культур — підвищує загальну врожайність на 15-30%;
  • Допомагає попередити осипання зав'язі;
  • Просте застосування;
  • Термін придатності — 3 роки.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Новая Пошта (відділення)

Justin (відділення)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти