Каталог товаров

Домкрат грузовой 40т/20т пневмогидравлический 210-310/400 мм (с доп вставками 520) TORIN TRA40-2A

в наличии
код: TRA40-2A
60 464,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Харьковская обл., Харьков
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Домкрат грузовой 40т/20т пневмогидравлический 210-310/400 мм (с доп вставками 520) TORIN TRA40-2A имеет встроенный в гидроцилиндр насос, что избавляет от применения уязвимых внешних маслопроводов и шлангов. Шток домкрата телескопический , двух секционный. Домкрат TRA40-2A применяется при обслуживании тяжелой автомобильной техники с большой высотой клиренса.
К преимуществам данной модели домкрата:

возможность регулировать грузоподъемность, используя одни или оба установленных плунжера;
пневмогидравлика существенно увеличивает скорость подъема грузов;
специальные накладки позволяют на несколько сантиметров увеличить высоту подъема;
большая устойчивость, достигаемая увеличенной шириной опорной платформы.

Домкраты пневмо-гидравлические предназначены для подъема с помощью гидравлики и сжатого воздуха легковых и грузовых автомобилей, микроавтобусов и легких грузовиков без приложения физических усилий.
читать дальше свернуть
Характеристики
Высота подхвата, мм
210
Высота подъема, мм
400
Грузоподъемность, кг
40000
Принцип действия автомобильного домкрата
Пневмогидравлический
Собственный вес, кг
61
Домкрат подкатной
Да
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: TRA8205
2 684,00 грн. /шт
в наличии
код: T92004
2 458,00 грн. /шт
в наличии
код: TRA8605
4 129,00 грн. /шт
в наличии
код: TA820014
1 655,00 грн. /шт
в наличии
код: TRF30703
21 374,00 грн. /шт
в наличии
код: TA820011S
1 510,00 грн. /шт
в наличии
код: DPA-2C
4 980,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти