Каталог товаров

Домкрат пневматичний вантажопідйомністю 4 т

в наличии
6 000,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Черкассы
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Домкрат пневматичний призначений для використання на СТО і в шиномонтажних майстерень. За допомогою домкрата можна підняти колеса легкових автомобілів і малотоннажної техніки.

Вантажопідйомність домкрата коливається від 1 тонни до 4 тонн, в залежності від робочого тиску в пневмопроводів.

Для більш тривалої роботи телескопічного стабілізуючого пристрою, що знаходиться всередині гофрованої камери, навантаження необхідно розташовувати строго по центру домкрата.

Технічні характеристики домкрату пневматичного вантажопідйомністю 4 т

Мінімальна висота домкрата, мм - 165
Максимальна висота домкрата, мм - 445
Максимальна вантажопідйомність, т - 4
Максимально допустимий тиск, атм - 6
Маса домкрата, кг - 16

Гарантія - 6 місяців.

Якщо ви хочете купити домкрат - звертайтеся в компанію «Автостар»! Зателефонуйте за телефонами, вказаними в розділі з контактною інформацією та дізнайтеся умови оплати і доставки обладнання.

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид
пневматические домкраты
Тип
домкрат
Стан
новий
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наложенный платеж

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Новая Почта(отделение)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти